اگر اجراییه به شهرداری ابلاغ شود و لکن شهرداری به دلیل عدم وجود اعتبار از اجرای حکم خودداری کند تکلیف چیست ؟

متوسطخوبخیلی خوبعالیبسیارعالی (امتیاز دهید)
Loading...

پرسش : در صورت ابلاغ اجراییه به شهرداری و عدم وجود اعتبار جهت پرداخت محکوم به و بالتبع پیش بینی آن در بودجه سال آتی ، آیا دایره اجرای دادگستری می تواند قبل از تحقق در امر تصریح شده توسط قانونگذار به استناد ده روز از تاریخ ابلاغ اجراییه ، مبادرت به توقیف اموال یا وجوه شهرداری بنماید ؟ بهترین وکیل تهران

گروه وکلای سفیر صلح : با توّجه به قانون راجع به توقیف اموال منقول و غیر منقول متعلق به شهرداری ها مصوب۱۴/۲/۱۳۶۱ ، توقیف اموال و وجوه شهرداری به صرف ابلاغ اجراییه و گذشت ده روز از تاریخ ابلاغ مخالف صریح قانون است ، اگر شهرداری به وظیفه قانونی خود عمل کرده باشد و مثلا دستور داده باشد که در بودجه سال آینده منظور شود موردی برای توقیف اموال شهرداری نیست ، واحد اجرا می تواند برای اطلاع از عمل شهرداری نتیجه و گزارش اقدمات انجام شده را از شهرداری بخواهد تا در جریان امر قرار گیرد .وکیل پایه یک دادگستری

***گروه وکلای سفیر صلح را به خاطر بسپارید***
موسسه حقوقی سفیر صلح با دارا بودن کادری با تجربه و متعهد و استفاده از اعضای هیئت علمی دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری آماده خدمت رسانی و ارائه خدمات حقوقی ـ وکالتی و مشاوره در کلیه امور حقوقی ـ کیفری ـ ثبتی ـ خانواده و بین الملل می باشد .
ما بهترین وکلا را در ایران به شما معرفی می کنیم . سایت سفیر صلح اولین سایت و مرکز تخصصی اطلاع رسانی حقوقی در کشور است که مشغول فعالیت های علمی و تحقیقاتی می باشد . گروه وکلای سفیر صلح با معرفی برترین کادر وکلا در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات حقوقی و کیفری ، ثبتی و خانواده به شما کمک می کنند . همین حالا می توانید از طریق صفحه تماس با ما از یکی از وکلای متخصص موسسه وقت ملاقات بگیرید و مشکل حقوقی خود را با ایشان در میان بگذارید .
اما چرا برای حل مشکل حقوقی خود گروه وکلای سفیر صلح را انتخاب می کنید ؟
جواب مشخص و مبرهن است ؛ زیرا :
۱ ـ وکلای موسسه حقوقی سفیر صلح با شما صادق هستند و رویه کار در این مجموعه به این صورت است که بمحض ارجاع پرونده اقدامات عاجل و حقوقی راجع به آنها صورت می گیرد .
۲ ـ متخصصین ما دارای تسلط و تجربه کافی در امر وکالت می باشند و همگی دارای رزومه موفقی می باشند . اغلب همکاران این مجموعه علاوه بر تحصیلات تخصصی در یک رشته خاص ، در یک رشته فوق تخصصی نیز آموزش دیده و مهارت دارند .
۳ ـ آخرین موسسه و دفتری که برای به دست آوردن حق و حقوق خود به آن مراجعه خواهید کرد ، موسسه حقوقی سفیر صلح خواهد بود : مطمئن باشید که به حق خود خواهید رسید .
جهت آگاهی بیشتر می توانید با شماره تلفن ۲۶۶۴۳۹۰۸ ۰۲۱ یا ۰۹۱۲۸۴۷۲۹۸۴ تماس حاصل نمایید .

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *