استرداد چک و هزینه آن

متوسطخوبخیلی خوبعالیبسیارعالی (امتیاز دهید)
Loading...

پرسش:

با سلام . در اداره ثبت اسناد ، اگر دارنده چک پس از ابلاغ و قبل از انقضای مهلت ده روز تقاضای استرداد چک بکند هزینه اجرا شامل می شود یا خیر؟
با تشکر از راهنمایی شما

پاسخ:

باید در پاسخ به این دوست عزیزمون عرض کنم که مستند به ماده ۱۳۱ قانون ثبت  و ماده ۱۶۶ آیین نامه اجرایی مفاد اسناد رسمی لازم الاجرا مصوب ۱۳۸۷پس از ابلاغ بستانکار به هر حال باید هزینه اجرایی را پرداخت کند.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *