دادگاه صالح به رسیدگی به دعوی اعسار

متوسطخوبخیلی خوبعالیبسیارعالی (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

پرسش : بهترین وکیل تهران

کدام دادگاه صالح به رسیدگی به طرح دعوی اعسار از پرداخت محکوم به است ؟ آیا برای هر مورد یک دادخواست جداگانه تنظیم می شود .

پاسخ : وکیل پایه یک دادگستری

در رابطه با دعوی اعسار از پرداخت هزینه دادرسی  با  توجه  به منطوق  ماده  ۵۰۸  قانون آیین دادرسی دادگاه های عمومی و انقلاب  در امور مدنی  مصوب  ۱۳۷۹ باید  برای  هر دعوی و دادخواست جداگانه مطرح شود تا حکم اعسار یا رد آن تحصیل  گردد .

در رابطه با دعوی  اعسار از پرداخت محکوم به با توجه به ماده ۲۰ قانون اعسار مصوب ۱۳۱۳ و مواد ۱۹ و ۲۰ آیین نامه اجرایی ماده ۶ قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی مصوب  دهم آبان ماه ۱۳۷۷ برای هر مورد که محکوم له آن متعدد باشد باید دعوی جداگانه ای مطرح شده و دادخواستی جداگانه تنظیم شود ولی در صورتی  که محکوم به متعدد ، ولی محکوم له واحد باشد ، نیازی به طرح دعوی جداگانه  اعسار برای هر مورد محکوم به نیست و برای  همه  محکوم  بها می توان دعوی اعسار از پرداخت طرح نمود . در هر حال دادگاه صالح  به رسیدگی به این دعوی همان دادگاهی است که ابتدائاً به دعوی اصلی رسیدگی کرده و رای  به محکومیت  مزبور را صادر نموده  است .

***گروه وکلای سفیر صلح را به خاطر بسپارید***
موسسه حقوقی سفیر صلح با دارا بودن کادری با تجربه و متعهد و استفاده از اعضای هیئت علمی دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری آماده خدمت رسانی و ارائه خدمات حقوقی ـ وکالتی و مشاوره در کلیه امور حقوقی ـ کیفری ـ ثبتی ـ خانواده و بین الملل می باشد .
ما بهترین وکلا را در ایران به شما معرفی می کنیم . سایت سفیر صلح اولین سایت و مرکز تخصصی اطلاع رسانی حقوقی در کشور است که مشغول فعالیت های علمی و تحقیقاتی می باشد . گروه وکلای سفیر صلح با معرفی برترین کادر وکلا در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات حقوقی و کیفری ، ثبتی و خانواده به شما کمک می کنند . همین حالا می توانید از طریق صفحه تماس با ما از یکی از وکلای متخصص موسسه وقت ملاقات بگیرید و مشکل حقوقی خود را با ایشان در میان بگذارید .
اما چرا برای حل مشکل حقوقی خود گروه وکلای سفیر صلح را انتخاب می کنید ؟
جواب مشخص و مبرهن است ؛ زیرا :
۱ ـ وکلای موسسه حقوقی سفیر صلح با شما صادق هستند و رویه کار در این مجموعه به این صورت است که بمحض ارجاع پرونده اقدامات عاجل و حقوقی راجع به آنها صورت می گیرد .
۲ ـ متخصصین ما دارای تسلط و تجربه کافی در امر وکالت می باشند و همگی دارای رزومه موفقی می باشند . اغلب همکاران این مجموعه علاوه بر تحصیلات تخصصی در یک رشته خاص ، در یک رشته فوق تخصصی نیز آموزش دیده و مهارت دارند .
۳ ـ آخرین موسسه و دفتری که برای به دست آوردن حق و حقوق خود به آن مراجعه خواهید کرد ، موسسه حقوقی سفیر صلح خواهد بود : مطمئن باشید که به حق خود خواهید رسید .
جهت آگاهی بیشتر می توانید با شماره تلفن ۲۶۶۴۳۹۰۸ ۰۲۱ یا ۰۹۱۲۸۴۷۲۹۸۴ تماس حاصل نمایید .

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *