دکتر عبدالله معظمی

متوسطخوبخیلی خوبعالیبسیارعالی (1 votes, average: 1٫00 out of 5)
Loading...

دکتر عبدالله معظمی گلپایگانی ملقب به معظم السلطنه ، در سال ۱۲۸۸-۱۲۹۹ شمسی در روستای سروباطان گلپایگان به دنیا آمد . پس از طی تحصیلات مقدماتی  ، دیپلم متوسطه را از دارالفنون تهران گرفت و در سال ۱۳۰۷ شمسی با موفقیت در مسابقه علمی محصلان اعزامی به خارج ، وارد دانشگاه پاریس شد . لیسانس حقوق را از دانشگاه پاریس و دکترای حقوق و اقتصاد را از دانشگاه مارسی گرفت . بهترین وکیل تهران

در همین دوران ، دانشنامه مدرسه عالی علوم سیاسی و گواهینامه دوره حقوق جزایی را نیز دریافت کرد .پس از بازگشت به ایران ، به خدمت نظام وظیفه فراخوانده شد و در سال ۱۳۱۸ در حالیکه دوره خدمت احتیاط افسری را می گذراند  ، به عنوان دانشیار حقوق مدنی سال سوم دانشکده حقوق دانشگاه تهران ، به اعضای هیئت علمی این دنشگاه پیوست . در سال ۱۳۲۰ شمسی به معاونت دانشکده حقوق منصوب شد . اصلی ترین درس او ، حقوق بین المللی خصوصی بود . وکیل پایه یک دادگستری

دکتر معظمی ، در چند دوره پس از مجلس شورای ملی ، معاونت مجلس را به عهده داشت . دکتر عبدالله معظمی ، در دهم آبان ماه ۱۳۵۰ شمسی در ۶۲ سالگی چشم از جهان فرو بست .

پیکرش در محدوده آرامگاه خانوادگی معظمی ، در ضلع شمالی ابن بابویه شهر ری تهران ، به خاک سپرده شده است .

***گروه وکلای سفیر صلح را به خاطر بسپارید***
موسسه حقوقی سفیر صلح با دارا بودن کادری با تجربه و متعهد و استفاده از اعضای هیئت علمی دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری آماده خدمت رسانی و ارائه خدمات حقوقی ـ وکالتی و مشاوره در کلیه امور حقوقی ـ کیفری ـ ثبتی ـ خانواده و بین الملل می باشد .
ما بهترین وکلا را در ایران به شما معرفی می کنیم . سایت سفیر صلح اولین سایت و مرکز تخصصی اطلاع رسانی حقوقی در کشور است که مشغول فعالیت های علمی و تحقیقاتی می باشد . گروه وکلای سفیر صلح با معرفی برترین کادر وکلا در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات حقوقی و کیفری ، ثبتی و خانواده به شما کمک می کنند . همین حالا می توانید از طریق صفحه تماس با ما از یکی از وکلای متخصص موسسه وقت ملاقات بگیرید و مشکل حقوقی خود را با ایشان در میان بگذارید .
اما چرا برای حل مشکل حقوقی خود گروه وکلای سفیر صلح را انتخاب می کنید ؟
جواب مشخص و مبرهن است ؛ زیرا :
۱ ـ وکلای موسسه حقوقی سفیر صلح با شما صادق هستند و رویه کار در این مجموعه به این صورت است که بمحض ارجاع پرونده اقدامات عاجل و حقوقی راجع به آنها صورت می گیرد .
۲ ـ متخصصین ما دارای تسلط و تجربه کافی در امر وکالت می باشند و همگی دارای رزومه موفقی می باشند . اغلب همکاران این مجموعه علاوه بر تحصیلات تخصصی در یک رشته خاص ، در یک رشته فوق تخصصی نیز آموزش دیده و مهارت دارند .
۳ ـ آخرین موسسه و دفتری که برای به دست آوردن حق و حقوق خود به آن مراجعه خواهید کرد ، موسسه حقوقی سفیر صلح خواهد بود : مطمئن باشید که به حق خود خواهید رسید .
جهت آگاهی بیشتر می توانید با شماره تلفن ۲۶۶۴۳۹۰۸ ۰۲۱ یا ۰۹۱۲۸۴۷۲۹۸۴ تماس حاصل نمایید .