دکتر محمد نصیری

متوسطخوبخیلی خوبعالیبسیارعالی (امتیاز دهید)
Loading...

دکتر محمد نصیری ، در سال ۱۲۸۵ شمسی در خانواده ای روحانی از اهالی اصفهان ، به دنیا آمد . دوره ابتدایی را در مدرسه سعدی و دوره متوسطه را در دبیرستان صارمیه اصفهان به پایان رساند . در سال ۱۳۰۴ شمسی به تدریس در دبیرستانهای اصفهان مشغول شد و به تحصیلات خود در رشته فقه ، اصول و اد بیات عرب ادامه داد. بهترین وکیل تهران

در سال ۱۳۰۶شمسی برای فراگیری علوم حقوقی به تهران آمد و در سال ۱۳۰۹ شمسی لیسانس قضایی خود را از مدرسه عالی حقوق دریافت کرد . در همین سال به همراه نخستین گروه از محصلان اعزامی به اروپا ، رهسپار فرانسه شد و دوره لیسانس حقوق را مجددا در دانشکده حقوق دانشگاه اکسان پرووانس طی کرد و این دوره را با درجه ممتاز و دریافت مدال علمی لوره آ در حقوق بین الملل خصوصی به پایان رساند . سرانجام با ارائه پایان نامه ای تحت عنوان ” هبه در حقوق ایران ” موفق به دریافت دکترای حقوق خصوصی و اقتصاد شد . (۱۳۱۵-۱۳۱۶ ) . وکیل پایه یک دادگستری

پس از بازگشت به ایران در سال ۱۳۱۶ شمسی به خدمت قضایی فراخوانده شد و مدتها یکی از اعضاء کمیسیونهای تهیه و تدوین قانون در دادگستری بود .

اهم آثار تالیفی و تحقیقی دکتر نصیری عبارتست از :

ـ حقوق بین الملل خصوصی ( کلیات )

ـ حقوق بین الملل خصوصی ( تعارض قوانین )

ـ تاریخچه سی ساله بانک ملی ایران

ـ هبه در حقوق ایران ( به زبان فرانسه )

ـ مجموعه مقالات حقوقی منتشره در نشریه های حقوقی کشور

ـ تحقیقات علمی شامل دروس دوره دکترای حقوق

***گروه وکلای سفیر صلح را به خاطر بسپارید***
موسسه حقوقی سفیر صلح با دارا بودن کادری با تجربه و متعهد و استفاده از اعضای هیئت علمی دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری آماده خدمت رسانی و ارائه خدمات حقوقی ـ وکالتی و مشاوره در کلیه امور حقوقی ـ کیفری ـ ثبتی ـ خانواده و بین الملل می باشد .
ما بهترین وکلا را در ایران به شما معرفی می کنیم . سایت سفیر صلح اولین سایت و مرکز تخصصی اطلاع رسانی حقوقی در کشور است که مشغول فعالیت های علمی و تحقیقاتی می باشد . گروه وکلای سفیر صلح با معرفی برترین کادر وکلا در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات حقوقی و کیفری ، ثبتی و خانواده به شما کمک می کنند . همین حالا می توانید از طریق صفحه تماس با ما از یکی از وکلای متخصص موسسه وقت ملاقات بگیرید و مشکل حقوقی خود را با ایشان در میان بگذارید .
اما چرا برای حل مشکل حقوقی خود گروه وکلای سفیر صلح را انتخاب می کنید ؟
جواب مشخص و مبرهن است ؛ زیرا :
۱ ـ وکلای موسسه حقوقی سفیر صلح با شما صادق هستند و رویه کار در این مجموعه به این صورت است که بمحض ارجاع پرونده اقدامات عاجل و حقوقی راجع به آنها صورت می گیرد .
۲ ـ متخصصین ما دارای تسلط و تجربه کافی در امر وکالت می باشند و همگی دارای رزومه موفقی می باشند . اغلب همکاران این مجموعه علاوه بر تحصیلات تخصصی در یک رشته خاص ، در یک رشته فوق تخصصی نیز آموزش دیده و مهارت دارند .
۳ ـ آخرین موسسه و دفتری که برای به دست آوردن حق و حقوق خود به آن مراجعه خواهید کرد ، موسسه حقوقی سفیر صلح خواهد بود : مطمئن باشید که به حق خود خواهید رسید .
جهت آگاهی بیشتر می توانید با شماره تلفن ۲۶۶۴۳۹۰۸ ۰۲۱ یا ۰۹۱۲۸۴۷۲۹۸۴ تماس حاصل نمایید .