رضایت مشروط در دیه

متوسطخوبخیلی خوبعالیبسیارعالی (2 votes, average: 3٫50 out of 5)
Loading...

پرسش : در پرونده ای محکوم علیه به پرداخت دیه در حق شاکی محکوم گردیده و با تقاضای محکوم له و موافقت دادگاه به لحاظ عجز از پرداخت دیه ، وی در زندان می باشد . محکوم له اعلام داشته که حاضر به دادن رضایت نیست لکن این طور رضایت می دهم که محکوم علیه فعلا از زندان آزاد شود و فعلا تقاضای وصول دیه را نخواهم کرد ؛ اما چنانچه محکوم علیه بعد از آزادی دوباره برایم مشکلی به وجود بیاورد مجددا تقاضای وصول دیه و در نتیجه حبس محکوم علیه را خواهم نمود . سوال این که در ماده ۲۴ قانون اجرای احکام مدنی در پرونده های حقوقی این موضوع پیش بینی شده است لکن در پرونده های جزایی مثل دیه آیا می توان با موافقت شاکی به نحوی که عنوان می دارد محکوم علیه را آزاد نمود؟ بهترین وکیل تهران

پاسخ : رضایت مشروط ، قابل پذیرش نمی باشد و در مورد پرداخت دیه مورد با محکومیت مالی در امر حقوقی متفاوت است و دادن مهلت (تعطیل اجرا) پس از توقیف محمل قانونی ندارد . وکیل پایه یک دادگستری

***گروه وکلای سفیر صلح را به خاطر بسپارید***
موسسه حقوقی سفیر صلح با دارا بودن کادری با تجربه و متعهد و استفاده از اعضای هیئت علمی دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری آماده خدمت رسانی و ارائه خدمات حقوقی ـ وکالتی و مشاوره در کلیه امور حقوقی ـ کیفری ـ ثبتی ـ خانواده و بین الملل می باشد .
ما بهترین وکلا را در ایران به شما معرفی می کنیم . سایت سفیر صلح اولین سایت و مرکز تخصصی اطلاع رسانی حقوقی در کشور است که مشغول فعالیت های علمی و تحقیقاتی می باشد . گروه وکلای سفیر صلح با معرفی برترین کادر وکلا در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات حقوقی و کیفری ، ثبتی و خانواده به شما کمک می کنند . همین حالا می توانید از طریق صفحه تماس با ما از یکی از وکلای متخصص موسسه وقت ملاقات بگیرید و مشکل حقوقی خود را با ایشان در میان بگذارید .
اما چرا برای حل مشکل حقوقی خود گروه وکلای سفیر صلح را انتخاب می کنید ؟
جواب مشخص و مبرهن است ؛ زیرا :
۱ ـ وکلای موسسه حقوقی سفیر صلح با شما صادق هستند و رویه کار در این مجموعه به این صورت است که بمحض ارجاع پرونده اقدامات عاجل و حقوقی راجع به آنها صورت می گیرد .
۲ ـ متخصصین ما دارای تسلط و تجربه کافی در امر وکالت می باشند و همگی دارای رزومه موفقی می باشند . اغلب همکاران این مجموعه علاوه بر تحصیلات تخصصی در یک رشته خاص ، در یک رشته فوق تخصصی نیز آموزش دیده و مهارت دارند .
۳ ـ آخرین موسسه و دفتری که برای به دست آوردن حق و حقوق خود به آن مراجعه خواهید کرد ، موسسه حقوقی سفیر صلح خواهد بود : مطمئن باشید که به حق خود خواهید رسید .
جهت آگاهی بیشتر می توانید با شماره تلفن ۲۶۶۴۳۹۰۸ ۰۲۱ یا ۰۹۱۲۸۴۷۲۹۸۴ تماس حاصل نمایید .

بهترین وکیل تهران

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *