شبیه سازی انسانی و حقوق کیفری

متوسطخوبخیلی خوبعالیبسیارعالی (امتیاز دهید)
Loading...

شبیه سازی ، همانند سازی ، همسان سازی و یا به عقیده برخی اندیشمندان ، « عین سازی » پدیده ای است نوظهور که تولدش ، روزنه ای آکنده از بیم و امید را در جهان آدمیت و عرصه تولید مثل به ارمغان آورده است . این رویداد علمی که با آرمان پدیداری روش نوینی برای درمان اعضا و جوارح بیمار آدمی در علم ژنتیک و به ویژه درمان نازایی ، وارد دنیای پزشکی توالدی گردیده است و خود را به عنوان گونه ای از تکنولوژی های تولید مثلی کمکی در آن جای داده و در ابعاد گوناگون اخلاقی ، علمی ، دینی و حقوقی هنگامه ای آفریده که برایند آن ، پاسخ و واکنش اجتماع انسانی در ابعاد ملی و بین المللی را به صورت مثبت و منفی پدید آورده است . بهترین وکیل تهران

شبیه‌سازی در انسان با هدف تکثیر، به صورت غیرجنسی بوده تا امکان تولید نسخه‌های همانند اصل فراهم شود. شبیه‌سازی داری سه قسم شکل جنینی، انتقال هسته‌ی سلولی و شکل درمانی است. نفس شبیه‌سازی از نظر فقه شیعه امر مباجی است. ولی پیامدهای مثبت و منفی اجتماعی آن جای تامل دارد که برخی از فقها شبیه‌سازی انسانی را با توجه به پیامدهای منفی و اجتماعی آن حرام اعلام کرده‌اند . وکیل پایه یک دادگستری

برای دریافت متن کامل این “مقاله ” با شماره ۰۹۱۲۸۴۷۲۹۸۴ تماس حاصل نمایید.

***گروه وکلای سفیر صلح را به خاطر بسپارید***
موسسه حقوقی سفیر صلح با دارا بودن کادری با تجربه و متعهد و استفاده از اعضای هیئت علمی دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری آماده خدمت رسانی و ارائه خدمات حقوقی ـ وکالتی و مشاوره در کلیه امور حقوقی ـ کیفری ـ ثبتی ـ خانواده و بین الملل می باشد .
ما بهترین وکلا را در ایران به شما معرفی می کنیم . سایت سفیر صلح اولین سایت و مرکز تخصصی اطلاع رسانی حقوقی در کشور است که مشغول فعالیت های علمی و تحقیقاتی می باشد . گروه وکلای سفیر صلح با معرفی برترین کادر وکلا در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات حقوقی و کیفری ، ثبتی و خانواده به شما کمک می کنند . همین حالا می توانید از طریق صفحه تماس با ما از یکی از وکلای متخصص موسسه وقت ملاقات بگیرید و مشکل حقوقی خود را با ایشان در میان بگذارید .
اما چرا برای حل مشکل حقوقی خود گروه وکلای سفیر صلح را انتخاب می کنید ؟
جواب مشخص و مبرهن است ؛ زیرا :
۱ ـ وکلای موسسه حقوقی سفیر صلح با شما صادق هستند و رویه کار در این مجموعه به این صورت است که بمحض ارجاع پرونده اقدامات عاجل و حقوقی راجع به آنها صورت می گیرد .
۲ ـ متخصصین ما دارای تسلط و تجربه کافی در امر وکالت می باشند و همگی دارای رزومه موفقی می باشند . اغلب همکاران این مجموعه علاوه بر تحصیلات تخصصی در یک رشته خاص ، در یک رشته فوق تخصصی نیز آموزش دیده و مهارت دارند .
۳ ـ آخرین موسسه و دفتری که برای به دست آوردن حق و حقوق خود به آن مراجعه خواهید کرد ، موسسه حقوقی سفیر صلح خواهد بود : مطمئن باشید که به حق خود خواهید رسید .
جهت آگاهی بیشتر می توانید با شماره تلفن ۲۶۶۴۳۹۰۸ ۰۲۱ یا ۰۹۱۲۸۴۷۲۹۸۴ تماس حاصل نمایید .

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *