شکایت راجع به نقض اطلاعات توسط وب سایت

تلاش برای شکایت از یک شرکت که دارای یک وب سایت هک شده است ، اغلب مشکل و سخت خواهد بود . وکیل استخدام شده ابتدا باید مسئولیت کسب و کار را بر عهده بگیرد و مسئول این حادثه باشد . سپس، در صورتی که حساب کاربری محافظت بیشتری فراهم کرده باشد ، این می تواند به نفع شرکت باشد . با این حال، اگر اقدامات پیشگیرانه انجام نشود و نرم افزار یا سخت افزار به اندازه کافی برای جلوگیری از تلاش های هکر مناسب نبود در آن صورت ، صاحب وب سایت باید مسئول سرقت اطلاعات باشد . یک متخصص کامپیوتر ، شبکه ها یا وب سایت های آنلاین ممکن است در این موارد لازم باشد نگرانی های پیش رو به قاضی یا هیئت منصفه توضیح دهد .

هنگامی که یک وکیل استخدام شود ، مهم است که به عوامل نقض اطلاعات نگاه کنیم. اگر شرکت بر اساس آنچه مالک یا مدیریت تلاش کرده یا سعی در انجام آن برای کاربر قبل یا بعد از نقض داشته باشد، محتمل است که پیش از آنکه آسیب های بیشتری به اطلاعات فرد وارد شود این مسئله به طور جدی مورد تحقیق قرار بگیرد . با این حال ، اگر کسب و کار در هر مسئله ای مانند عدم فعالیت یا امنیت کافی از اطلاعات کاربران محافظت نمی کند ، ممکن است که فرد در مقابل شرکت طرح دعوا کند . یک وکیل باید پیش از انجام هرگونه پیگیری قدرت و شدت قضیه را به خوبی بررسی کند .

اگر سازمان بتواند ثابت کند که همه اقدامات پیشگیرانه را  برای جلوگیری از وقوع این حوادث انجام داده است، آنوقت طرح دعوا برای نقض اطلاعات فرد علیه شرکت سخت و دشوار خواهد بود . شرکت های چندگانه بسیاری درگیر چنین شرایطی می شوند از  قبیل حساب های میزبان ، سازمان هایی که دامنه وب می فروشند ، مدیرهای  شبکه و هر کس دیگری که نظارت بر امنیت داده ها را بر عهده داشته باشد . حتی اگر کسب و کار دارای یک وب سایت باشد ، این نقض اطلاعات ممکن است دیگر سازمان هایی که مسئول حفظ اطلاعات بوده اند را نیز درگیر کند .

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *