شکستگی استخوان در چه مواردی ارش و در چه مواردی دیه است

متوسطخوبخیلی خوبعالیبسیارعالی (1 votes, average: 2٫00 out of 5)
Loading...

شکستگی استخوانها ارش یادیه ؟؟ بهترین وکیل تهران

۱ ـ شکستگی استخوانهای ذیل واجدارش میباشند :
گردن ، دنبالچه ، کف دستی و کف پایی ، استخوانهای ریزمچ دست ها و مچ پاها مانند قایقی ، ناوی ، هرمی ، مکعبی و… ، کشکک ، استخوانهای لگن شامل تهیگاهی ، نشیمنگاهی ، شاخه های عانه ، حفره حقه ای و… ، کتف ، بینی درصورت عدم فساد ، دندانها در صورت نیاز به درمان ریشه و… وکیل پایه یک دادگستری

۲ ـ شکستگی استخوانهای ذیل واجددیه میباشند :
استخوانهای سر و صورت که فک تحتانی وفق قانون معادل شکستگی استخوانهای دراز و سایر استخوانهای سر و صورت مطابق با هاشمه و منقله تطبیق میگردد .
شکستگی دندانها منجر به سقوط و شکستگی تاج دندان ، شکستگی وخردشدگی استخوانهای درازذکر شده درقانون ، انگشتان وبندهای آن ، شکستگی فقرات شامل مهره های پشتی وکمری وخاجی ، شکستگی بینی در صورت فساد و اصلاح آن وترقوه .

۳ ـ استخوانهای بازو و زنداعلا و زنداسفل و درشت نی و نازک نی وران و انگشتان مطابق قانون شکستگی و خردشدگی محاسبه میگردند .

***گروه وکلای سفیر صلح را به خاطر بسپارید***
موسسه حقوقی سفیر صلح با دارا بودن کادری با تجربه و متعهد و استفاده از اعضای هیئت علمی دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری آماده خدمت رسانی و ارائه خدمات حقوقی ـ وکالتی و مشاوره در کلیه امور حقوقی ـ کیفری ـ ثبتی ـ خانواده و بین الملل می باشد .
ما بهترین وکلا را در ایران به شما معرفی می کنیم . سایت سفیر صلح اولین سایت و مرکز تخصصی اطلاع رسانی حقوقی در کشور است که مشغول فعالیت های علمی و تحقیقاتی می باشد . گروه وکلای سفیر صلح با معرفی برترین کادر وکلا در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات حقوقی و کیفری ، ثبتی و خانواده به شما کمک می کنند . همین حالا می توانید از طریق صفحه تماس با ما از یکی از وکلای متخصص موسسه وقت ملاقات بگیرید و مشکل حقوقی خود را با ایشان در میان بگذارید .
اما چرا برای حل مشکل حقوقی خود گروه وکلای سفیر صلح را انتخاب می کنید ؟
جواب مشخص و مبرهن است ؛ زیرا :
۱ ـ وکلای موسسه حقوقی سفیر صلح با شما صادق هستند و رویه کار در این مجموعه به این صورت است که بمحض ارجاع پرونده اقدامات عاجل و حقوقی راجع به آنها صورت می گیرد .
۲ ـ متخصصین ما دارای تسلط و تجربه کافی در امر وکالت می باشند و همگی دارای رزومه موفقی می باشند . اغلب همکاران این مجموعه علاوه بر تحصیلات تخصصی در یک رشته خاص ، در یک رشته فوق تخصصی نیز آموزش دیده و مهارت دارند .
۳ ـ آخرین موسسه و دفتری که برای به دست آوردن حق و حقوق خود به آن مراجعه خواهید کرد ، موسسه حقوقی سفیر صلح خواهد بود : مطمئن باشید که به حق خود خواهید رسید .
جهت آگاهی بیشتر می توانید با شماره تلفن ۲۶۶۴۳۹۰۸ ۰۲۱ یا ۰۹۱۲۸۴۷۲۹۸۴ تماس حاصل نمایید .

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *