نکاتی در مورد ویژگیهای یک وکیل دادگستری خوب

۱ ـ اولین وظیفه وکیل پایه یک دادگستری این است که دست از دادن امید واهی و وعده حتمی به موکل بردارد چرا که امانت اقتضا دارد که واقعیت به موکل گفته شود.

۲ ـ وظیفه دوم در رابطه با موکل، لازم است نتایج امر وکالت را طوری که تشحیص میدهد به موکل اعلام کند و قول ندهد که صد در صد برنده است.

۳ ـ مساله سوم دستمزد است. آیین نامه حق الوکاله را مشخص کرده است. به نظر من یک وکیل پایه یک دادگستری خوب رضایت موکل خود را جذب میکند و خارج از تعرفه نمیگیرد.

۴ ـ در مورد رابطه وکیل با دادرسی، وکیل باید از پیچیده کردن دادرسی خودداری کند. وکیل باید از دانش و معلومات خود استفاده کند . در رابطه با خود قاضی هم احترام قاضی بر وکیل واجب است .

۵ ـ در رابطه وکیل با اجتماع ، از وکیل پایه یک دادگستری این توقع می رود که با لباس رسمی در مجامع عمومی و جلسات دادگاه حاضر شود و باید شان و منزلت خود را حفظ کند .

موسسه حقوقی سفیر صلح با دارا بودن کادری با تجربه و متعهد و استفاده از اعضای هیئت علمی دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری آماده خدمت رسانی و ارائه خدمات حقوقی ـ وکالتی و مشاوره در کلیه امور          حقوقی ـ کیفری ـ ثبتی ـ خانواده و بین الملل می باشد .

جهت آگاهی بیشتر می توانید با شماره تلفن ۲۶۶۴۳۹۰۸ یا ۰۹۱۲۸۲۴۵۰۸۰ تماس حاصل نمایید .

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *