شرایط بیمه شدن

متوسطخوبخیلی خوبعالیبسیارعالی (امتیاز دهید)
Loading...

پرسش:

با سلام من پدر و مادری تقریبا میانسال دارم و بیمه نیستند .سوال من این است که چگونه میتوانم هر دو را بیمه کنم ؟ شرایط خاصی دارد ؟
با تشکر از راهنمایی شما.

پاسخ:

به استناد ماده ۸۱ قانون تامین اجتماعی در صورتی که اولا پدر و مادر شما تحت تکفل شما باشند و سن پدر از ۶۰ سال و سن مادر از ۵۵ سال تجاوز کرده باشد و یا به تشخیص کمیسیون پزشکی  موضوع ماده ۹۱ قانون مرقوم پدر و مادر شما از کارافتاده باشند میتوانید آنها را بیمه کنید

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *