مهاجرت به شیوه دائم متخصصین

متوسطخوبخیلی خوبعالیبسیارعالی (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

افرادی که دارای تحصیلات و تجربه شغلی مناسب می باشند به واسطه این دو امتیاز موقعیت های حرفه ای مناسبی از طرف کشور مهاجر پذیر به انها پیشنهاد می گردد.بهترین وکیل تهران

کشور استرالیا به جز کشور کانادا به عنوان یکی دیگر از قطبهای مهاجر پذیرنده در دنیا محسوب می گردد که اقدام به جذب مهاجران دائم متخصص می نماید وکیل پایه یک دادگستری

این کشور طبق اعلان سازمان بین المللی یونسکو از نظر استاندارهای زندگی در رتبه سوم جهان قراردارد. استفاده از خدمات دولتی رایگان مانند بیمه خدمات درمانی حقوق بیکاری حقوق از کار افتادگی مساعدت در کاریابی حقوق بازنشستگی امکان استفاده از کمک هزینه های خانواده و همچنین سرعت در رسیدگی به پرونده مهاجران موجب شده است متقاضیان مهاجرت به این کشور متمایل گردند .

الف : متخصص مستقل

افرادی که طبق معیار ارزیابی دولت فدرال کشور استرالیا امتیاز لازم را احراز کرده باشند می توانند به عنوان مهاجر متخصص دائم مجوز ورود به این کشور را سلب نمایند . ملاک هایی که در این شیوه از مهاجرت برای متقاضیان در نظر گرفته می شود و افراد بر اساس آن مورد ارزیابی قرار می گیرند شامل: سن متقاضی اصلی ، دانش زبان انگلیسی متقاضی ، رشته تحصیلی یا فنی حرفه ای ، سابقه کار ، دارا بودن پیشنهاد کاری از کشور استرالیا ، تحصیلات همسر متقاضی سابقه بیش از دو سال تحصیل در دانشگاههای استرالیا سابقه بیش از دو سال اشتغال در استرالیا توان متقاضی اصلی و توانایی انطباق پذیری می باشد .

ب : متخصص دارای حمایت ایالتی یا خویشاوندی

متقاضیان متخصص که در کشور استرالیا دارای خویشاوندان مقیم یا شهروند استرالیایی هستند می توانند با اخذ تائیدیه ضمانت از دولت مذکور در خواست مهاجرت از طریق این شیوه را نمایند ، همچنین متقاضیان متخصص که به واسطه تخصصشان حمایت یکی از ایالات این کشور را دریافت نموده اند می توانند از طریق این شیوه به استرالیا مهاجرت نمایند .

ج : متخصص دارای حمایت منطقه ای

چنانچه متقاضیان متخصص نتوانند از دو روشی که ذکر آن رفت مجوز دائم اقامت را از کشور استرالیا کسب نمایند می توانند از طریق این شیوه اقامت موقت کشور استرالیا را اخذ نمایند در این روش به متقاضی ویزای ۳ ساله اقامت اعطا گردد . متقاضی متعهد می شود که به مدت ۲ سال در ماطق تعیین شیوه زدگی کرده و حداقل ۱ سال آن را شاغل باشد ، اقامت موقتدر صورت اجراءشرایط اخیر قابل تبدیل به اقامت دائم است .

***گروه وکلای سفیر صلح را به خاطر بسپارید***
موسسه حقوقی سفیر صلح با دارا بودن کادری با تجربه و متعهد و استفاده از اعضای هیئت علمی دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری آماده خدمت رسانی و ارائه خدمات حقوقی ـ وکالتی و مشاوره در کلیه امور حقوقی ـ کیفری ـ ثبتی ـ خانواده و بین الملل می باشد .
ما بهترین وکلا را در ایران به شما معرفی می کنیم . سایت سفیر صلح اولین سایت و مرکز تخصصی اطلاع رسانی حقوقی در کشور است که مشغول فعالیت های علمی و تحقیقاتی می باشد . گروه وکلای سفیر صلح با معرفی برترین کادر وکلا در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات حقوقی و کیفری ، ثبتی و خانواده به شما کمک می کنند . همین حالا می توانید از طریق صفحه تماس با ما از یکی از وکلای متخصص موسسه وقت ملاقات بگیرید و مشکل حقوقی خود را با ایشان در میان بگذارید .
اما چرا برای حل مشکل حقوقی خود گروه وکلای سفیر صلح را انتخاب می کنید ؟
جواب مشخص و مبرهن است ؛ زیرا :
۱ ـ وکلای موسسه حقوقی سفیر صلح با شما صادق هستند و رویه کار در این مجموعه به این صورت است که بمحض ارجاع پرونده اقدامات عاجل و حقوقی راجع به آنها صورت می گیرد .
۲ ـ متخصصین ما دارای تسلط و تجربه کافی در امر وکالت می باشند و همگی دارای رزومه موفقی می باشند . اغلب همکاران این مجموعه علاوه بر تحصیلات تخصصی در یک رشته خاص ، در یک رشته فوق تخصصی نیز آموزش دیده و مهارت دارند .
۳ ـ آخرین موسسه و دفتری که برای به دست آوردن حق و حقوق خود به آن مراجعه خواهید کرد ، موسسه حقوقی سفیر صلح خواهد بود : مطمئن باشید که به حق خود خواهید رسید .
جهت آگاهی بیشتر می توانید با شماره تلفن ۲۶۶۴۳۹۰۸ ۰۲۱ یا ۰۹۱۲۸۴۷۲۹۸۴ تماس حاصل نمایید .

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *