رد حکم عدم تمکین

متوسطخوبخیلی خوبعالیبسیارعالی (امتیاز دهید)
Loading...

پرسش : بهترین وکیل تهران
خانمی هستم که به تمکین محکوم شده ام و الان حکم تمکینم به مرحله ی اجراییه رسیده است ولی باز به علت شرایط بسیار بد همسرم حاضر به تمکین نیستم ؛ زیرا همسرم خانه ای مستقل ندارد و با خانواده همسرم مشترک هستیم آیا دادورز یا کارشناس میتواند تاثیری در لغو یا رد حکم تمکین داشته باشد و یا عندالمطالبه بودن مهریه میتواند مانع از تمکین شود؟ و حکم تقسیط مهریه ام نیز صادر شده ایا اعتراض همسرم تاثیری در تقسیط دارد؟ وکیل پایه یک دادگستری

پاسخ : مشاوره حقوقی
تارا نفری ( وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ) : در جواب این سوال باید گفت درست است که حکم تمکین صادر شده و به مرحله اجرا گذاشته شده ولی شما می توانید تمکین نکنید . در مرحله بعد دوباره همسر شما دادخواست تمکین می دهد که شما می توانید با توجه به اینکه زوج مسکن مستقل ندارد و…… دفاع کنید

***گروه وکلای سفیر صلح را به خاطر بسپارید***
موسسه حقوقی سفیر صلح با دارا بودن کادری با تجربه و متعهد و استفاده از اعضای هیئت علمی دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری آماده خدمت رسانی و ارائه خدمات حقوقی ـ وکالتی و مشاوره در کلیه امور حقوقی ـ کیفری ـ ثبتی ـ خانواده و بین الملل می باشد .
ما بهترین وکلا را در ایران به شما معرفی می کنیم . سایت سفیر صلح اولین سایت و مرکز تخصصی اطلاع رسانی حقوقی در کشور است که مشغول فعالیت های علمی و تحقیقاتی می باشد . گروه وکلای سفیر صلح با معرفی برترین کادر وکلا در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات حقوقی و کیفری ، ثبتی و خانواده به شما کمک می کنند . همین حالا می توانید از طریق صفحه تماس با ما از یکی از وکلای متخصص موسسه وقت ملاقات بگیرید و مشکل حقوقی خود را با ایشان در میان بگذارید .
اما چرا برای حل مشکل حقوقی خود گروه وکلای سفیر صلح را انتخاب می کنید ؟
جواب مشخص و مبرهن است ؛ زیرا :
۱ ـ وکلای موسسه حقوقی سفیر صلح با شما صادق هستند و رویه کار در این مجموعه به این صورت است که بمحض ارجاع پرونده اقدامات عاجل و حقوقی راجع به آنها صورت می گیرد .
۲ ـ متخصصین ما دارای تسلط و تجربه کافی در امر وکالت می باشند و همگی دارای رزومه موفقی می باشند . اغلب همکاران این مجموعه علاوه بر تحصیلات تخصصی در یک رشته خاص ، در یک رشته فوق تخصصی نیز آموزش دیده و مهارت دارند .
۳ ـ آخرین موسسه و دفتری که برای به دست آوردن حق و حقوق خود به آن مراجعه خواهید کرد ، موسسه حقوقی سفیر صلح خواهد بود : مطمئن باشید که به حق خود خواهید رسید .
جهت آگاهی بیشتر می توانید با شماره تلفن ۲۶۶۴۳۹۰۸ ۰۲۱ یا ۰۹۱۲۸۴۷۲۹۸۴ تماس حاصل نمایید .

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *