استقلال قاضی

متوسطخوبخیلی خوبعالیبسیارعالی (امتیاز دهید)
Loading...

مطابق پاراگراف ۲ ماده ۴۱ اساسنامه دیوان کیفری بین المللی ، قاضی نباید در تصمیم گیری مربوط به هر پرونده که در آن بی طرفی او به هر علتی مورد تردید منطقی واقع شود، شرکت نماید. یکی قاضی، صالح به رسیدگی نیست در صورتی که قبلاً تحت هر عنوانی در آن پرونده در دیوان یا در یک پرونده ی کیفری مرتبط با آن در محاکم ملی که در آن شخص مورد تحقیق یا تعقیب دخیل بوده است، دخالت داشته است.  همچنین ممکن است یک قاضی بنا به سایر دلایل مقرر در آیین دادرسی و ادله، فاقد صلاحیت شود.

دادستان یا شخص مورد تحقیق یا تعقیب کسانی هستند که به موجب بخش (ب) بند ۲ ماده۴۱ می توانند مدعی عدم صلاحیت قاضی شوند، بنابراین بزه دیده نمی تواند مدعی عدم صلاحیت قاضی باشد و در ظاهرالامر این مسأله از نقیصه های اساسنامه به نظر می آید.

***گروه وکلای سفیر صلح را به خاطر بسپارید***

موسسه حقوقی سفیر صلح با دارا بودن کادری با تجربه و متعهد و استفاده از اعضای هیئت علمی دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری آماده خدمت رسانی و ارائه خدمات حقوقی ـ وکالتی و مشاوره در کلیه امور حقوقی ـ کیفری ـ ثبتی ـ خانواده و بین الملل می باشد .

ما بهترین وکلا را در ایران به شما معرفی می کنیم . سایت سفیر صلح اولین سایت و مرکز تخصصی اطلاع رسانی حقوقی در کشور است که مشغول فعالیت های علمی و تحقیقاتی می باشد . گروه وکلای سفیر صلح با معرفی برترین کادر وکلا در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات حقوقی و کیفری ، ثبتی و خانواده به شما کمک می کنند . همین حالا می توانید از طریق صفحه تماس با ما از یکی از وکلای متخصص موسسه وقت ملاقات بگیرید و مشکل حقوقی خود را با ایشان در میان بگذارید .

اما چرا برای حل مشکل حقوقی خود گروه وکلای سفیر صلح را انتخاب می کنید ؟

جواب مشخص و مبرهن است ؛ زیرا :

۱ ـ وکلای موسسه حقوقی سفیر صلح با شما صادق هستند و رویه کار در این مجموعه به این صورت است که بمحض ارجاع پرونده اقدامات عاجل و حقوقی راجع به آنها صورت می گیرد .

۲ ـ متخصصین ما دارای تسلط و تجربه کافی در امر وکالت می باشند و همگی دارای رزومه موفقی می باشند . اغلب همکاران این مجموعه علاوه بر تحصیلات تخصصی در یک رشته خاص ، در یک رشته فوق تخصصی نیز آموزش دیده و مهارت دارند .

۳ ـ آخرین موسسه و دفتری که برای به دست آوردن حق و حقوق خود به آن مراجعه خواهید کرد ، موسسه حقوقی سفیر صلح خواهد بود : مطمئن باشید که به حق خود خواهید رسید .

جهت آگاهی بیشتر می توانید با شماره تلفن ۲۶۶۴۳۹۰۸ ۰۲۱ یا ۰۹۱۲۸۴۷۲۹۸۴ تماس حاصل نمایید .

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *