آیا مشکلات پزشکی می تواند قرارداد های کار را ملغی کند؟

متوسطخوبخیلی خوبعالیبسیارعالی (امتیاز دهید)
Loading...

فسخ یک قرارداد کاری بدون ایجاد اختلاف معمولا کار چندان ساده ای نیست . اگرچه ممکن است که مشکلات و مسائل خاصی که فرد را بر سر شغل نگه می دارد ، را فاقد اعتبار کند . حالا چنانچه شرایط خاصی در مکان حکم فرما باشد ، ممکن است در جایی که یک شخص استعفا دهد ، قرارداد قابل لغو و ابطال باشد .

این مساله می تواند شامل نقض موارد و پایان فرصت شغلی باشد و یا هنگامی که یک یا هر دو طرف قرارداد را لغو اعلام کنند .

بعضی از قراردادهای کارمندی ، کارمند را به شرکت متعهد می کند حتی اگر یک مشکل سلامتی او را از انجام درست کار بازدارد .

برخی از قراردادهای کارمندی تا هنگامی تعهد آور هستند که اتفاقی مانند عارضه های ذهنی ، احساسی یا جسمانی برای کارمند رخ دهد و چنانچه یک بیماری ، سلامتی فرد را دچار اختلال کرده و کیفیت زندگی او را پایین آورد ، ممکن است بتواند از تعهدات قرارداد خارج شود . گرچه دیگر مسائل و مشکلات شامل این قضیه نمی شوند و ممکن است مدیر شرکت بر باقی ماندن کارمند و طی کردن دوره ۳۰ روزه کار اصرار ورزد . در چنین موقعیت هایی به یک وکیل نیاز است تا با مذاکره با شرکت بتواند با کمترین عواقب کارمند را از زیر بار تعهدات قرارداد بیرون بکشد .

لینک مقاله:https://www.hg.org/article.asp?id=45870

***گروه وکلای سفیر صلح را به خاطر بسپارید***

موسسه حقوقی سفیر صلح با دارا بودن کادری با تجربه و متعهد و استفاده از اعضای هیئت علمی دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری آماده خدمت رسانی و ارائه خدمات حقوقی ـ وکالتی و مشاوره در کلیه امور حقوقی ـ کیفری ـ ثبتی ـ خانواده و بین الملل می باشد .

ما بهترین وکلا را در ایران به شما معرفی می کنیم . سایت سفیر صلح اولین سایت و مرکز تخصصی اطلاع رسانی حقوقی در کشور است که مشغول فعالیت های علمی و تحقیقاتی می باشد . گروه وکلای سفیر صلح با معرفی برترین کادر وکلا در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات حقوقی و کیفری ، ثبتی و خانواده به شما کمک می کنند . همین حالا می توانید از طریق صفحه تماس با ما از یکی از وکلای متخصص موسسه وقت ملاقات بگیرید و مشکل حقوقی خود را با ایشان در میان بگذارید .

اما چرا برای حل مشکل حقوقی خود گروه وکلای سفیر صلح را انتخاب می کنید ؟

جواب مشخص و مبرهن است ؛ زیرا :

۱ ـ وکلای موسسه حقوقی سفیر صلح با شما صادق هستند و رویه کار در این مجموعه به این صورت است که بمحض ارجاع پرونده اقدامات عاجل و حقوقی راجع به آنها صورت می گیرد .

۲ ـ متخصصین ما دارای تسلط و تجربه کافی در امر وکالت می باشند و همگی دارای رزومه موفقی می باشند . اغلب همکاران این مجموعه علاوه بر تحصیلات تخصصی در یک رشته خاص ، در یک رشته فوق تخصصی نیز آموزش دیده و مهارت دارند .

۳ ـ آخرین موسسه و دفتری که برای به دست آوردن حق و حقوق خود به آن مراجعه خواهید کرد ، موسسه حقوقی سفیر صلح خواهد بود : مطمئن باشید که به حق خود خواهید رسید .

جهت آگاهی بیشتر می توانید با شماره تلفن ۲۶۶۴۳۹۰۸ ۰۲۱ یا ۰۹۱۲۸۴۷۲۹۸۴ تماس حاصل نمایید .

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *