ساختارهای حقوقی مناسب برای کسب و کار

*** مرتضی امیری ***

متوسطخوبخیلی خوبعالیبسیارعالی (امتیاز دهید)
Loading...

هنگام تشکیل یک کسب و کار ، ساختار قانونی آن یکی از مهمترین تصمیمات مهم مالک است . هر نوع ساختاری دارای مزایا و ملاحظات خاص خود است که تحت تاثیر اندازه کسب و کار ، تعداد صاحبان و کارمندان ، صنعت و سایر متغیرها قرار دارد . در آمریکا هر ایالت قوانین شکل گیری کسب و کار خود را تصویب می کند و همه ایالت ها هر نوع ساختار تجاری را اجازه نمی دهند . و این بدان معنی است که الزامات برای تشکیل نوع خاصی از کسب و کار از یک ایالت با ایالت دیگر متفاوت است.

مالکیت فردی ساده ترین نوع کسب و کار است . اکثر شرکت های خصوصی تنها شرکت های کوچکی هستند که دارای یک کارمند هستند که در آن واحد صاحب آنجا نیز هست . تشکیل یک شرکت خصوصی آسان است. در حقیقت ، در بسیاری از کشورها ، نیاز به انجام هیچ اقدام خاصی نیست . انجام کار مستقل یا مستقل تحت نام خود معمولا برای تشکیل یک شرکت خصوصی کافی است .

مزیت اصلی ساختار کسب و کار شما به عنوان یک شرکت خصوصی ، سهولت در تشکیل آن و مالیات است. از آنجایی که معمولا هیچ مراحل رسمی ای برای تشکیل مالکیت شخصی وجود ندارد ، هیچ هزینه ای  نیز انجام نمی شود. همچنین ، صاحبان شرکت های خصوصی تنها درآمد تجارت خود را بر درآمد مالیات بر درآمد شخصی خود می شمارند. یکی از اشکالات این است که مالکیت های شخصی هیچگونه مراقبت قانونی را برای صاحبان خود فراهم نمی کنند .

هنگامی که دو یا چند نفر شروع به همکاری می کنند ، می توانند یک مشارکت سازنده را تشکیل دهند . چندین نوع مشارکت وجود دارد ، از جمله مشارکت عمومی ، مشارکت محدود و مشارکت با مسئولیت محدود. علاوه بر این ، سرمایه گذاری های مشترک برخی از جنبه های مشارکت دارند . مقدار پول ، کنترل اعمال شده بر روی کسب و کار و همچنین مسئولیت قانونی به نوع مشارکتی که شکل می گیرد ، بستگی دارد .

اولین قدم برای شروع یک مشارکت مالی این است که قراردادی منسجم و قانونی تنظیم شده و تمام جنبه های مالی شرکت از جمله مشارکت در سود و زیان درآمدهای آن مشخص و واضح گردد . برای تنظیم چنین قراردادی می توان به معروفترین وکیل تهران مراجعه کرد.

***گروه وکلای سفیر صلح را به خاطر بسپارید***
موسسه حقوقی سفیر صلح با دارا بودن کادری با تجربه و متعهد و استفاده از اعضای هیئت علمی دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری آماده خدمت رسانی و ارائه خدمات حقوقی ـ وکالتی و مشاوره در کلیه امور حقوقی ـ کیفری ـ ثبتی ـ خانواده و بین الملل می باشد .
ما بهترین وکلا را در ایران به شما معرفی می کنیم . سایت سفیر صلح اولین سایت و مرکز تخصصی اطلاع رسانی حقوقی در کشور است که مشغول فعالیت های علمی و تحقیقاتی می باشد . گروه وکلای سفیر صلح با معرفی برترین کادر وکلا در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات حقوقی و کیفری ، ثبتی و خانواده به شما کمک می کنند . همین حالا می توانید از طریق صفحه تماس با ما از یکی از وکلای متخصص موسسه وقت ملاقات بگیرید و مشکل حقوقی خود را با ایشان در میان بگذارید .
اما چرا برای حل مشکل حقوقی خود گروه وکلای سفیر صلح را انتخاب می کنید ؟
جواب مشخص و مبرهن است ؛ زیرا :
۱ ـ وکلای موسسه حقوقی سفیر صلح با شما صادق هستند و رویه کار در این مجموعه به این صورت است که بمحض ارجاع پرونده اقدامات عاجل و حقوقی راجع به آنها صورت می گیرد .
۲ ـ متخصصین ما دارای تسلط و تجربه کافی در امر وکالت می باشند و همگی دارای رزومه موفقی می باشند . اغلب همکاران این مجموعه علاوه بر تحصیلات تخصصی در یک رشته خاص ، در یک رشته فوق تخصصی نیز آموزش دیده و مهارت دارند .
۳ ـ آخرین موسسه و دفتری که برای به دست آوردن حق و حقوق خود به آن مراجعه خواهید کرد ، موسسه حقوقی سفیر صلح خواهد بود : مطمئن باشید که به حق خود خواهید رسید .
جهت آگاهی بیشتر می توانید با شماره تلفن ۲۶۶۴۳۹۰۸ ۰۲۱ یا ۰۹۱۲۸۴۷۲۹۸۴ تماس حاصل نمایید .

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *