بیوگرافی یک وکیل خوب

بیوگرافی وکیل عموما شامل اطلاعاتی مربوط به مدارک وکالت، از جمله تحصیل و سابقه کار است. یک بیوگرافی به خوبی نوشته شده به موکلین  شما کمک می کند تا شناخت بهتری از شما داشته باشند. این مراحل را برای نوشتن یک بیوگرافی دنبال کنید.

با یک وکیل ملاقات کنید : اگر چه بسیاری از وکلای خودشان بیوگرافی خود را مینویسند ، اما ممکن است از یک وکیل بخواهید که این کار را برایتان انجام دهد. مهم است که قبل از آغاز پروسه نوشتن، درک کاملی از عمل خود داشته باشیم.

پیش از ملاقات با وکیل، تحقیقات اولیه را انجام دهید، مانند بررسی کردن وب سایت وکیل مورد نظر، و همچنین جستجوهای اینترنتی انجام دهید. وکلای مشغول و پرکار گاهی اوقات دستاوردهای سابق و مواردی که قبلا انجام داده اند را فراموش میکنند. با تحقیق کردن پیرامون این مسائل ، می توانید توجه آنها را به این مسئله جلب کنید .

مخاطب را در نظر بگیرید : وکلا  تمرکز خود را بر فروش خدمات خود به دیگر وکلا و یا شرکت ها میگذارند. درک مخاطبین هدف، مشخص میکند که چه اطلاعاتی باید در رزومه شما باشد.

  • توجه داشته باشید که برخی از کارهای حرفه ای شما ممکن است تعدادی از مشتریان بالقوه را بی اعتبار کند. شرکت ها ممکن است اگر تعهدات شخصی شما با منافع آنها سازگار نباشد این را درک نکنند
  • وکلائی که در مکان های عمومی بازاریابی میکنند می توانند اطلاعاتی درباره سازمان های اجتماعی که به آنها تعلق دارند را شامل شود.

یک طرح کلی انتخاب کنید : بیوگرافی یک وکیل باید بخشی از استراتژی تبلیغات منسجم باشد و نه خلاصه ای خسته کننده از زندگی یک شخص. طرح های کلی باید تمرکز خود را بر زمینه وکالت قرار دهند. یعنی یک وکیل چه کاری میتواند برای موکل خود انجام دهد.

  • طرح های کلی را در اینترنت جست و جو کنید. به عنوان مثال، یک وکیل ورشکستگی ممکن است بخواهد یک نام مستعار ، مانند « نابود کننده بدهی ها » به موسسه خود بدهد. وکیل پس از آن می تواند یک URL برای آدرس « com » خریداری کند که بازدیدکنندگان را به وب سایت وکیل می فرستد.
  • وکلای جدیدتر ممکن است هنوز تخصص خاصی را انتخاب نکرده باشند. با این وجود، شما می توانید موراد مشترک را در حرفه وکالت بیابید.

اطلاعات دقیقی ارائه کنید : یک بیوگرافی موثر باید چیزی بیش از استفاده از زبان عمومی وجملات رایجی  مانند « من برای شما مبارزه می کنم » و « رفاه شما کسب و کار ما است » باشد. در عوض ، باید  شامل اطلاعات خاصی در مورد عملکرد وکیل باشد. این اطلاعات باید بتواند به این  پرسش موکل پاسخ دهد : « آیا این وکیل می تواند نماینده موثری در پرونده من باشد؟ »

خلاصه ای از اموری که وکیل انجام داده است را در بیوگرافی ذکر کنید، مثلا « حکم هیئت منصفه را در یک مورد ورشکستگی به دست آورد. » موکلین می خواهند ببینند که شما قبلا نیز پرونده هایی مانند پرونده ی آنان را داشته و برده اید.

افتخارات و کارهای برجسته خود را ذکر کنید. این مسئله اعتماد به مهارت های وکیل را افزایش می دهد. اولویت را به افتخاراتی که در دانشگاه حقوق به ذپدست آورده اید بدهید. اگر در روزنامه یا یک وب سایت مقاله ای به چاپ رسانده اید، به آن لینک دهید.

با لحن شخصی خودتان بنویسید : بسیاری از افراد ترس عجیبی از وکلا دارند . لحن مناسب می تواند مشخص کند که وکیل همیشه در دسترس است و به راحتی می توان با او کار کرد

استفاده از اصطلاحات تخصصی ممکن است به وکیل مدافع کمک کند، اما درک آنها میتواند برای افراد عادی سخت باشد. به جای استفاده از اصطلاحات حقوقی مانند « اعسار » ، بهتر است از واژه هایی که مردم درک میکنند مانند « ورشکستگی » استفاده کرد.

یک عکس ۳ در ۴ بگیرید : یک عکس کمک می کند تا وکیل وجهه واقعی و انسانی پیدا کند. اطمینان حاصل کنید که این عکس اخیرا گرفته شده است .

  • عکس را بسته به مخاطبین خود انتخاب کنید.عموم مردم به سمت عکس های عادی کشیده می شوند، که فرد مورد نظر در آن لبخند زده باشد. بسیاری از وکلا نیز خود را در لباس های عادی نشان می دهند.
  • با این وجود، مشاوران موسسه و دیگر وکلا ممکن است یک عکس رسمی تر داشته باشند. از یک عکس استودیویی که در آن کت و شلوار خود را پوشیده اید، استفاده کنید.

شماره تماس خود را در انتها ذکر کنید : در انتها خوانندگان بیوگرافی یادآوری کنید که وکیل در همه وقت در دسترس آنها است.با  بیانیه ای به شکل زیر بیوگرافی خود را به اتمام برسانید : « اگر در کار خود مرتکب اشتباهی شده اید، ممکن است به جبران خسارت نیاز داشته باشید. میتوانید همه روزه  برای دریافت  مشاوره رایگان به دفتر موسسه حقوقی سفیر صلح تماس بگیرید . »

بیوگرافی های قدیمی را جایگزین کنید : بسیاری از بروشورها و تراکت های وکلا دارای بیوگرافی قدیمی از وکیل هستند.مطمئن شوید که اطلاعات جدید را با بیوگرافی قدیمی جایگزین کرده اید و حتما از یک عکس جدید برای بیوگرافی تازه استفاده کنید .

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *