بهترین وکیل ملکی

دعاوی ملکی عنوانی برای مجموعه ای از دعاوی حقوقی و کیفری است که به نوعی به موضوع املاک مربوط می شوند که شما می‌توانید با موسسه حقوقی سفیر صلح  و در اختیار داشتن بهترین وکیل ملکی برنده این دعاوی باشید.

‌‌‌مـشاوره حقوقی

در رابطه‌ بین‌ وکیل دادگستری با قاضی گفته می شود که آنـها ‌دو بـال فرشته عدالت هستند و ضعف و فقدان یکی از این دو بال مانع پرواز فرشته و اجرای صحیح عـدالت مـی‌گردد. ایـن‌ سخن‌ درستی است و بی تردید یکی از بهترین راههای همکاری بهترین وکیل ملکی با قاضی آن است کـه قبل از قبول وکالت ، توضیحات و مدارک مراجعه ‌کننده را با ترازوی قوانین بسنجد و اگر‌ ادعای‌ او‌ را قـابل دفاع تشخیص داد‌ وکالتش‌ را‌ بـپذیرد . در عـین حال بهترین وکیل ملکی بایستی سعی کند با همکاری وکیل طرف ، اختلافات دو طرف را با صلح و سازش خاتمه داده و مانع‌ از‌ آن‌ شود که اختلافاتشان را در دادگاه مطرح سازند ‌. به‌ این ترتیب با این کار بهترین وکیل ملکی ، از تراکم پرونده ها در دادگاه کاسته مـی‌شود و قاضی فرصت بیشتری برای مطالعه پرونده‌ها خواهد داشت.

یک مشاوره حقوقی ملکی خوب

دپارتمان حقوقی دعاوی راجع به املاک موسسه حقوقی سفیر صلح، مجموعه ای حقوقی است که وکالت پرونده های حقوقی را توسط وکلای با سابقه پایه یک دادگستری انجام خواهد داد .

در طی سالیان متمادی و در مراجعاتی که به مراجع قضایی  و داوری و حضور در دعاوی متعدد متوجه شدیم بسیاری از افراد در اثر نا آگاهی از قوانین کشور گاه از رسیدن به حق خود باز می مانند . بنابراین تصمیم گرفتیم در زمینه مشاوره حقوقی و وکالت طرح و دفاع از کلیه دعاوی ملکی از جمله دعوای خلع ید، تخلیه ید ، رفع تصرف عدوانی ، رفع ممانعت از حق ، رفع مزاحمت ، الزام تنظیم سند رسمی ، الزام به فک رهن ، الزام به اخذ پایان کار ، ابطال سند ، ابطال قرارداد ، فسخ قرارداد و مشاوره حقوقی و وکالت در زمینه انعقاد کلیه قراردادهای عمومی و خصوصی و پشتیبانی اجرای قراردادهای ملکی و نیز طرح ودفاع از کلیه دعاوی راجع به قراردادهای مربوط به مشارکت مدنی یا هر نوع قرارداد حاوی تعهد اقدام نماییم که در خور شان بهترین وکیل ملکی باشد .

موسسه حقوقی سفیر صلح ؛ بازدید شما از وب سایت موسسه را ارج می نهد . شما می توانید خدمات حقوقی مورد نیاز خود از جمله وکالت ، مشاوره حقوقی ، تنظیم قرارداد و … را از دفتر موسسه دریافت نمایید و مطمئن باشید که بهترین وکیل ملکی را انتخاب نموده اید. همچنین هم میهنان عزیز در تمامی نقاط دنیا می توانند تحت پوشش حمایتی گروه وکلای سفیر صلح قرار گرفته، از همراهی چند وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و بهترین وکیل ملکی بهره مند شده و از خدمات نوین ما در زمینه وکالت ، مشاوره حقوقی ، تنظیم قراردادها با کمک وکیل ملکی برخوردار شوند .

وکلای دادگستری گروه وکلای سفیر صلح در زمینه هایی همچون تنظیم قراردادها و شرکت در مذاکرات پیش از قرارداد ، تنظیم انواع قراردادها بین افراد در خصوص امور تجاری و معاملات ، طرح دعاوی حقوقی و قرارداد ، فسخ قرارداد ، ابطال معامله و قرارداد ، الزام طرف مقابل به اجرای تعهدات و مفاد قرارداد ، مطالبه ثمن ( پول ) معامله ، الزام به تحویل مورد معامله  ، تحویل مبیع ، الزام به تنظیم سند رسمی ، مطالبه خسارت ، ضمان درک ، دعاوی املاک و اراضی ، تخلیه ملک استیجاری  آپارتمان و مغازه  ، خلع ید از املاک ( آپارتمان ، زمین ، مغازه ) خلع ید از مال مشاع  ، خلع ید از ملک شراکتی ، فروش و تقسیم ملک مشاع ، رفع تصرف از ملک ، سرقفلی و حق کسب و پیشه آماده خدمات رسانی به شما همشهریان و هم وطنان عزیز هستند .

مشکل بزرگ وکالت و مشاوره حـقوقی در دعاوی ملکی

غـالبا مراجعین به وکلا و مشاورین حـقوقی و بهترین وکیل ملکی بـرای ذیحق جـلوه دادن خـود ، از گـفتن تمام حقایق‌ و ارایه‌ کلیه اسناد و مـدارک ، بـخصوص آنچه را که بضرر و علیه آنها است ، خودداری می‌کنند یا فراموش می کـنند کـه با وکیل در میان بگذارند ‌. بدیهی‌ اسـت که ادعا دارد بهترین وکیل ملکی است و قصد دارد به شما مـشاور‌ه حـقوقی‌ بدهد ، بدون شنیدن کلیه توضیحات و مـلاحظه کـلیه مدارک و مستندات ( خواه به نفع یا به ضرر مراجعه ‌کننده ) نمی‌تواند اظهار نظر صـحیحی بـکند یا تصمیمی بگیرد، عده‌ای‌ هـم‌ بـه تـصور اینکه تصمیم‌ گـیرنده‌ نـهایی و صادرکننده حکم ، شخص وکـیل اسـت سعی می‌کنند با کتمان حقایق امر نظر موافق او را جلب کنند . غافل از آنکه هر دعـوی دو طـرف دارد و هریک از دو طرف‌ برای‌ دفاع از حقوق خـود وکـیلی انتخاب مـی‌کند کـه گـفته‌ها و نوشته‌ها و توضیحات وکیل طـرف را با ذره‌ بین دقیق قانون و نکته ‌سنجی و عیب‌جویی می‌نگرد ، لذا اگر موکل‌ یکی از دو طرف حقایق را‌ از‌ وکیلش کتمان‌ کـند وکـیل او و نتیجاً خودش محکوم خواهد شد.

مسئولیت‌ قبول‌ وکالت و تفاوت آن با مشورت

اصولا و برطبق عرف و قوانین وکالت در کشورهای جهان ، وظیفه وکیل عبارت است از طرح و تعقیب دعوی از طـرف مـوکل ، یا دفاع از دعوایی که عـلیه‌ مـوکل‌ طرح شده است و چون صدور حکم به نفع یا ضرر موکل به عهده دادگاه است ؛ لذا در صورت محکومیت موکل مسئولیت چندانی متوجه وکیل نخواهد بود . امـا افـراد و مؤسساتی که‌ به‌ بهترین وکیل ملکی مراجعه می‌کنند از او می‌خواهند تا درباره انجام یک معامله و نوشتن قرارداد آن ، یا تشکیل یک شرکت و نوشتن اساسنامه آن ، یا اخذ تصمیم در مورد اختلافاتی که‌ بین‌ آنها‌ و طرفهایشان بوجود آمده است ، کتباً‌ یـا‌ شـفاهاً‌ اظهار نظر کند . در این قبیل موارد ، مراجعه کننده بر مبنای اظهار نظر مشاور حقوقی ، معامله ای را انجام می‌دهد یا شرکتی‌ را‌ تأسیس‌ می‌کند یا درباره حل اختلافات و مشکلات خود تصمیم‌ می‌ گیرد . بـدیهی اسـت که اگـر مشاور حقوقی مرتکب خبط و خطایی شده یا قبلا کلیه جوانب قانونی امر را در‌ نظر‌ نگرفته‌ باشد ممکن اسـت خسارات جبران ناپذیری به مراجعه‌کننده وارد آید ‌. بنابراین مسئولیت مشاور حقوقی بـمراتب سـنگین‌تر از وکـیل دادگستری ولو بهترین وکیل ملکی است . مضافا اینکه به یک اشتباه در اظهار نظر‌ مشورتی‌ موجب‌ لطمه خوردن به حیثیت و اعتبار حـرفه‌ای ‌ ‌او در آیـنده خواهد شد .

 

وکیل ملکی

دپارتمان دعاوی ملکی موسسه حقوقی سفیر صلح با بهره گیری از بهترین وکیل ملکی با بیش از ۲۰سال سابقه در وکالت تخصصی در دعاوی ملکی در خدمت شما موکلین عزیز می باشد . 

***گروه وکلای سفیر صلح را به خاطر بسپارید***

موسسه حقوقی سفیر صلح با دارا بودن کادری با تجربه و متعهد و استفاده از اعضای هیئت علمی دانشگاه و بهترین وکیل ملکی آماده خدمت رسانی و ارائه خدمات حقوقی ـ وکالتی و مشاوره در کلیه امور حقوقی ـ کیفری ـ ثبتی ـ خانواده و بین الملل می باشد .

ما بهترین وکیل ملکی را در ایران به شما معرفی می کنیم . سایت سفیر صلح اولین سایت و مرکز تخصصی اطلاع رسانی حقوقی در کشور است که مشغول فعالیت های علمی و تحقیقاتی می باشد . گروه وکلای سفیر صلح با معرفی برترین کادر وکلا در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات حقوقی و کیفری ، ثبتی و خانواده به شما کمک می کنند . همین حالا می توانید از طریق صفحه تماس با ما از یکی از وکلای متخصص موسسه وقت ملاقات بگیرید و مشکل حقوقی خود را با ایشان در میان بگذارید .

اما چرا برای حل مشکل حقوقی خود گروه وکلای سفیر صلح را انتخاب می کنید ؟

جواب مشخص و مبرهن است ؛ زیرا  :

۱ ـ وکلای موسسه حقوقی سفیر صلح با شما صادق هستند و رویه کار در این مجموعه به این صورت است که بمحض ارجاع پرونده اقدامات عاجل و حقوقی راجع به آنها صورت می گیرد  .

۲ ـ متخصصین ما دارای تسلط و تجربه کافی در امر وکالت می باشند و همگی دارای رزومه موفقی می باشند . اغلب همکاران این مجموعه علاوه بر تحصیلات تخصصی در یک رشته خاص ، در یک رشته فوق تخصصی نیز آموزش دیده و مهارت دارند .

۳ ـ آخرین موسسه و دفتری که برای به دست آوردن حق و حقوق خود به آن مراجعه خواهید کرد ، موسسه حقوقی سفیر صلح خواهد بود : مطمئن باشید که به حق خود خواهید رسید .

جهت آگاهی بیشتر و مشاوره با بهترین وکیل ملکی می توانید با شماره تلفن ۲۶۶۴۳۹۰۸ ۰۲۱ یا ۰۹۱۲۱۹۹۴۱۷۶ تماس حاصل نمایید  .