درخواست وکیل کیفری

حقوق کیفری درحقیقت شاخه ای ازحقوق جزا هستند که شامل جرایم / مجازاتها و قوانین جزایی می باشند . حقوق جزا شاخه ای از حقوق عمومی است که با تعریف اقدامات مجرمانه که اخلال درنظم عمومی ایجاد می نمایند و تعیین مجازات برای خاطیان سعی درجلوگیری از وقوع جرایم دارد و در صورت ارتکاب جرم میزان مسئولیت مرتکب و نحوه تعقیب و تعیین مجازات او را مشخص می نماید و در پایان کوشش می کند تا وسایل اصلاح و تربیت مجرمین را فراهم آورد .

وکلای مدافع کیفری بسیاری هستند که خدمات خود را به افراد متهم به جرم و جنایت ارائه می دهند. در حقیقت ، دفاع جنایی یکی از محبوب ترین زمینه های دفاع در محاکم محسوب می شود . برای پیدا کردن بهترین وکیل کیفری ، ابتدا باید در نظر بگیرید که دقیقا به چه چیزی نیاز دارید . سپس باید شروع به شناخت وکیل با توجه توصیه ها نمایید  . برای درخواست وکیل کیفری می توانید از خدمات وکلای متخصص امور کیفری استفاده کنید .

بسیاری از وکلای مدافع در جرایم خاصی تخصص دارند . به عنوان مثال، اگر شما درگیر یک پرونده اتهام افترا هستید ممکن است بخواهید وکیل متخصص در زمینه فحاشی و افترا استفاده کنید . برعکس، برخی از وکلا تنها جنایاتی مانند قتل یا سرقت را انجام می دهند. همچنین وکلایی نیز وجود دارند که زمینه تخصصی آنها جرایم جنسی می باشد. ممکن است شما به جرائمی از قیبل مواد مخدر ، قتل یا سرقت متهم شده باشید . بنابراین ؛ با هر کدام از وکلایی که برای مشاوره دیدار می کنید ، لازم است که اطلاع کافی از میزان جرم شما داشته باشند.

جستجوی اینترنتی هم می تواند منبع خوبی برای پیدا کردن وکیل کیفری باشد . شما می توانید از طریق جست و جوی اینترنتی بهترین وکیل وکیل کیفری مورد نظر خود را بیابید. نوع « وکیل مدافع جنایی » و شهر یا شهرستان خود را در مرورگر اینترنت تایپ کرده و نتیجه را بررسی کنید.

به یاد داشته باشید که یک وکیل تنها وقتی می تواند پرونده شما را به طور موثری پیگیری کند که شما همکاری لازمه را با او داشته باشید. ضروریست که هرگونه اطلاعات و مدارکی که وکیل نیاز دارد را در اختیار او بگذارید .

 

***گروه وکلای سفیر صلح را به خاطر بسپارید***

موسسه حقوقی سفیر صلح با دارا بودن کادری با تجربه و متعهد و استفاده از اعضای هیئت علمی دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری آماده خدمت رسانی و ارائه خدمات حقوقی ـ وکالتی و مشاوره در کلیه امور حقوقی ـ کیفری ـ ثبتی ـ خانواده و بین الملل می باشد .

ما بهترین وکلا را در ایران به شما معرفی می کنیم . سایت سفیر صلح اولین سایت و مرکز تخصصی اطلاع رسانی حقوقی در کشور است که مشغول فعالیت های علمی و تحقیقاتی می باشد . گروه وکلای سفیر صلح با معرفی برترین کادر وکلا در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات حقوقی و کیفری ، ثبتی و خانواده به شما کمک می کنند . همین حالا می توانید از طریق صفحه تماس با ما از یکی از وکلای متخصص موسسه وقت ملاقات بگیرید و مشکل حقوقی خود را با ایشان در میان بگذارید .

اما چرا برای حل مشکل حقوقی خود گروه وکلای سفیر صلح را انتخاب می کنید ؟

جواب مشخص و مبرهن است ؛ زیرا  :

۱ ـ وکلای موسسه حقوقی سفیر صلح با شما صادق هستند و رویه کار در این مجموعه به این صورت است که بمحض ارجاع پرونده اقدامات عاجل و حقوقی راجع به آنها صورت می گیرد  .

۲ ـ متخصصین ما دارای تسلط و تجربه کافی در امر وکالت می باشند و همگی دارای رزومه موفقی می باشند . اغلب همکاران این مجموعه علاوه بر تحصیلات تخصصی در یک رشته خاص ، در یک رشته فوق تخصصی نیز آموزش دیده و مهارت دارند .

۳ ـ آخرین موسسه و دفتری که برای به دست آوردن حق و حقوق خود به آن مراجعه خواهید کرد ، موسسه حقوقی سفیر صلح خواهد بود : مطمئن باشید که به حق خود خواهید رسید .

جهت آگاهی بیشتر می توانید با شماره تلفن ۲۶۶۴۳۹۰۸ ۰۲۱ یا ۰۹۱۲۱۹۹۴۱۷۶ تماس حاصل نمایید  .