وکیل طلاق

نظرات

به هنگام استخدام یک وکیل طلاق ، بهتر است اولین وکیلی که می بینید را استخدام نکنید ، چرا که وکیل ، فردی است که قرار است نماینده شما در دادگاه باشد.

البته ماجرا در مورد وکیل طلاق و مخصوصا طلاق توافقی اندکی فرق می کند.

در این مطلب تصمیم داریم به برخی از خصوصیاتی اشاره کنیم که وکلای طلاق ما دارا می باشند و آن ها را در کار خود بهترین می کند .

اگر تصمیم به طلاق گرفته اید ، خواندن این مطلب برایتان از اوجب واجبات است.

تلفن تماس : ۲۶۶۴۳۹۰۸ ـ ۰۲۱ 

در طلاق توافقی ؛ دادگاه گواهی عدم امکان سازش صادر می کند . ورود اصطلاح « گواهی عدم امکان سازش » به حقوق ایران با تصویب قانون خانواده در سال ۱۳۵۳ صورت گرفت که در ماده ۸ با قرار دادن حق مساوی برای زن و مرد در درخواست طلاق از دادگاه ، نام تصمیم دادگاه با موضوع مجوز طلاق را گواهی نهاده بود .

صدور اجرائیه در مورد گواهی عدم امکان سازش ضرورتی ندارد و تسلیم گواهی عدم امکان سازش به دفترخانه در حکم درخواست اجرای تصمیم دادگاه است . بنابراین پس از صدور گواهی عدم امکان سازش صرف مراجعه ذینفع به دفترخانه به منزله درخواست اجرای آن بوده و اعلام مراتب قطعیت دادنامه به دفترخانه اطلاق کافی است .

ماده ۲۹ قانون جدید حمایت از خانواده ، اصطلاح گواهی عدم امکان سازش را در طلاق توافقی و طلاق به درخواست زوج به کار برده است .

قانون ، مدت اعتبار گواهی را سه ماه از تاریخ ابلاغ قرار داده است و طبق این ماده گواهی عدم امکان سازش صادره از مراجع قضایی چنانچه ظرف سه ماه از تاریخ ابلاغ به دفتر ثبت طلاق تسلیم نشود ، از درجه اعتبار ساقط می شود .

گواهی عدم امکان سازش دارای مهلت سه ماهه است ؛ لکن در خصوص اینکه آیا حکم طلاق نیز دارای همین مهلت است یا خیر اختلاف نظر است . برخی قانون تعیین مدت اعتبار گواهی عدم امکان سازش را ناظر به کلیه طلاق ها می دانند و بنابراین طلاق قضایی را نیز مشمول مهلت سه ماهه می دانند . لکن برخی دیگر اجرای حکم طلاق را مقید به زمان نمی دانند .

ما به شما توصیه می کنیم برای پیشبرد کار خود و انجام بی دردسر پروسه طلاق ، وکلای سفیر صلح را انتخاب کنید ؛ چرا که :

اولا ؛ وکلای ما صادق هستند

این خصوصیتی است که متاسفانه در جامعه به ندرت پیدا می شود! خیلی ها می خواهند که صرفاً پرونده ای را دریافت کنند و با این که به خوبی آگاه هستند که این پرونده احتمال پیروزی خیلی کمی دارد ، به هوای دریافت حق الوکاله پرونده را می پذیرند و با یک دفاع ضعیف ، فقط پولی را از طرف دریافت می کنند و نتیجه دادگاه را واگذار می کنند .

در مورد طلاق توافقی ، گرچه احتمال برد و باخت وجود ندارد ، اما وکلای ما صادقانه مدت زمان طول کشیدن پرونده و شرایط لازم را با موکلین خود در میان می گذارند و از معطل کردن موکل پرهیز می کنند .

این یکی از مهم ترین مزایای وکلای طلاق ماست!

ثانیا ؛ وکلای ما همواره پاسخ گوی شما هستند .

یکی دیگر از موارد شکایت موکلین از وکلا ، این است که هیچ وقت در دسترس نیستند و خود را موظف نمی دانند که شرایط پرونده را برای موکل خود شرح دهند.

اما در تیم حقوقی ما چنین خصوصیتی جای ندارد و ما بیشتر از شما به این نکته توجه داریم و خود را موظف می دانیم که در هر شرایطی پاسخگوی سوالات موکلین خود باشیم!

مسئله ی طلاق می تواند برای زندگی هر فردی چالش برانگیز باشد و او را در معرض آسیب های مختلف قرار دهد . به همین خاطر نیاز به حضور فردی همراه دارد که بتواند او را در این مرحله ی سخت یاری کند. وکلای ما شرایطی که طلاق برای اعضای خانواده به وجود می آورد را کاملا درک کرده و تلاش می کنند که با پاسخگویی به موقع ، اعتماد سازی کنند.

۳ ـ وکلای طلاق توافقی ما تمام مراحل ثبت نام را برای شما پیگیری می کنند

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم و مطرح وکلای طلاق ما این است که به جای سپردن کارها به موکلین ، خودشان از صفر تا صد مراحل را پیگیری خواهند کرد . اولین مرحله ی کار در طلاق توافقی ، ثبت نام در سامانه نوبت دهی طلاق می باشد . بعد از آن باید در انتظار پیامک مراکز غربالگری باشید.

در بخشنامه جدید مصوب سال ۹۷ همه ی زوجین قبل از طلاق موظف به مراجعه به مراکز غربالگری و گذراندن چندین جلسه ی مشاوره می باشند. البته برای کوتاه کردن این مسیر هم راههایی وجود دارد که وکلای ما آنها را در اختیار شما قرار خواهند داد .

۴ ـ وکلای ما توافق نامه های طلاق را برای شما می نویسند

خیلی از زوجین ترجیح می دهند که به جای مراجعه به دادگاه و حل و فصل مشکلات ، ترجیح می دهند که در حضور یک وکیل طلاق توافقی ، توافق نامه ای را امضا کرده و بر آن پایبند باشند. وکلای ما به این گونه توافق نامه ها جنبه ی رسمی می بخشند و با کمال میل در خدمت شما هستند .

ارائه بهترین ها شعار ما نیست ، وظیفه ی ماست

مدیریت و وکلای سفیر صلح معتقدند وکیل طلاق حرفه ای باید قبل از هرگونه اظهار نظر در مورد پذیرش یا عدم پذیرش پرونده مراجعه کننده ، تمام مستندات مربوطه را بررسی کند و زمانی که نظر کارشناسی خود را ابراز می نماید، باید با اطمینان و قوت قلب صحبت کند و از اظهار نظرهای غیر کارشناسی و بی ربط خودداری کند .

شما هموطن عزیز می توانید برای مشاوره تخصصی با گروه وکلای سفیر صلح با شماره تلفن ۲۶۶۴۳۹۰۸ ـ ۰۲۱ و یا ۰۹۱۲۱۹۹۴۱۷۶ تماس بگیرید .

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *