موسسه حقوقی : چگونه وکیل مناسبی برای کسب و کار خود پیدا کنیم

هر کسب و کاری نیازهای خاص خود را دارد . برای مثال ، ممکن است به یک وکیل نیاز داشته باشید تا به شما در تاسیس و ایجاد یک شرکت کمک کند . همانطور که کسب و کار رشد می کند ، نیاز به یک وکیل برای بررسی قراردادها پیدا می کنید . بعدها ممکن است از یکی از کارمندان شکایت کنید یا به شخصی که قراردادی را نقض کرده شکایت کنید ؛ پیدا کردن یک وکیل تجاری بسیار ضروری است .

زود شروع کنید پیش از آنکه فرصت را از دست بدهید ، باید سعی کنید یک وکیل را برای کسب و کارتان استخدام کنید . اگر صبر کنید تا از شما شکایت کنند ، هزینه بازپرداخت افزایش خواهد یافت. بر این اساس، بهتر است یک وکیل را پیدا کنید حتی قبل از اینکه شرکت خود را تاسیس کنید .

از صاحبان کسب و کارهای دیگر راهنمایی بخواهید : بهترین منبع ارجاعات شما ممکن است صاحبان کسب و کارهای دیگر باشد . شما قطعاً نمی خواهید وکیلی را که برای بزرگترین رقیب شما کار می کند استخدام کنید. با این حال ، شما می خواهید وکیلی با تجربه در زمینه صنعت خود استخدام کنید . با صاحبان کسب و کارهای دیگر در منطقه خود تماس بگیرید و بخواهید که وکلای خود را به شما معرفی کنند .

از سرویس های آنلاین استفاده کنید : سرویس های آنلاین بسیاری وجود دارند که می توانید بنابر منطقه خود وکیل مورد نظر خود را بیابید . برای پیدا کردن این خدمات ، در اینترنت جست و جو کنید. نوع « جستجوی بهترین وکیل تهران » را به موتور جستجوی مورد علاقه خود اضافه کنید .

از وکیل خود سوال کنید : ممکن است شما وکیلی را برای مسائل شخصی مانند نوشتن یک درخواست یا خرید یک خانه استخدام کرده باشید . شما می توانید ازاین وکیل دعوت کرده و از توصیه های او درباره معرفی یک وکیل تجاری بخواهید . وکلا اغلب اعتبار دیگران را در این زمینه می دانند و می توانند کسی را که می تواند نیازهای کسب و کار شما را برآورده کند ، توصیه کنند .

شرکت در رویدادهای تجاری : وکلا گاهی در مراسم و رویدادهای تجاری برای دیدار با مردم حضور دارند . شما احتمالا می توانید کارت های این وکلا را در این رویدادها به دست آورید .

وب سایت موسسه حقوقی سفیر صلح را بررسی کنید : پس از جمع آوری ارجاعات ، باید به وب سایت هر کدام از این حقوقدانان نگاهی بیندازید . وکلای امروز باید وب سایت داشته باشند و اگر نداشته باشند باید به راحتی آنها را از فهرست انتخابی خود کنار بگذارید .

سوالات خود از وکیل را آماده کنید : شما باید برای بحث در مورد کسب و کار و نیازهای قانونی خود آماده شوید. همچنین باید بفهمید که آیا وکیل دارای تجربه و اعتبار برای نمایندگی شما هست یا خیر ؟ چه میزان وکیل در صنعت و تجارت شما تجربه دارد ؟ چه کسانی موکل او هستند ؟ به عنوان مثال، اگر شما به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید نیازی به وکلای ملکی ندارید .

ببینید تجربه وکیل تا چه حد است : آیا تا به حال این وکیل راجع به نیاز شما پرونده ای داشته است؟ به عنوان مثال، ممکن است برای شروع یک کسب و کار نیاز به کمک داشته باشید . در صورتی که قبلا این کار را انجام داده اید از  وکیل خود سوال کنید که چگونه وکیل با مشتریان ارتباط برقرار می کند؟ پست الکترونیک او چیست ؟ تماس های تلفنی او چقدر هستند ؟ چه مدت پس از تماس شما ، وکیل به آن پاسخ می دهد؟

در پایان وکیل مناسب را انتخاب کنید : یادداشت های خود را مرور کنید و به منطق خود اعتماد کنید. به خاطر داشته باشید که اگر رابطه تان با وکیل خوب پیش نرفت ، همیشه می توانید رابطه خود را با وکیل خود متوقف کرده و شخص دیگری را انتخاب کنید. بررسی کنید که آیا وکیل هر کدام از این مسائل ضروری  را برآورده می کند ؛ شما با این شخص راحت کار خواهید کرد ؛ این وکیل به طور موثری برای کمک به شما با تجربه است ؛ هزینه استخدام این وکیل معقول و منطقی است و بالاخره اینکه متوجه تمام حرف های این وکیل می شوید و به راحتی می توانید از او سوالات خود را بپرسید .

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *