وکالت در اسناد تجاری خاص

متوسطخوبخیلی خوبعالیبسیارعالی (امتیاز دهید)
Loading...

یکی از موضوعاتی که در قانون تجارت موادی به آن اختصاص یافته است اما کمتر مورد توجه قرار گرفته است، وکالت در اسناد تجاری است که دارای انواع و آثاری می باشد که در این پایان نامه بررسی خواهد شد. این نوع وکالت برای هر عملی که در قانون تجارت برای دارنده ذکر شده است می تواند اعطاء شود. چون هر کسی که خود بتواند اقدام به امری نماید دارای این حق می باشد که دیگری را به نمایندگی خود انتخاب نماید تا اقدام به انجام امری که مورد وکالت می باشد، نماید. انواع وکالت در اسناد تجاری شامل وکالت در صدور، تکمیل، وصول، ظهرنویسی، ضمانت، اعتراض و اقامه دعوی و قبول می باشد که مورد اخیر فقط در مورد برات صحیح می باشد چون عمل قبولی در سفته (فته طلب) و چک مصداق ندارد. وکیل مذکور با داشتن شرایط وکالت که در قانون مدنی وجود دارد می تواند اقدام به وکالت عمل مربوطه نمایند. بهترین وکیل تهران

البته در مورد وکیل در وصول در صورتی که وکیل جهت وصول وجه برات نیاز به اقامه دعوی باشد باید وکیل رسمی دادگستری باشد. در مورد مسئولیت وکیل، چون ید او امانی می باشد و امین محسوب می شود اصل بر عدم مسئولیت وی در برابر موکل می باشد اما چون در تجارت به دلیل اصل اعتماد و سرعت باید اصولی مانند اعتماد به ظاهر سند را اعمال نمود ممکن است در مواردی از قواعد مدنی فاصله گرفت و وکیل را مسئول دانست. وکیل پایه یک دادگستری

*گروه وکلای سفیر صلح را به خاطر بسپارید*
موسسه حقوقی سفیر صلح با دارا بودن کادری با تجربه و متعهد و استفاده از اعضای هیئت علمی دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری آماده خدمت رسانی و ارائه خدمات حقوقی ـ وکالتی و مشاوره در کلیه امور حقوقی ـ کیفری ـ ثبتی ـ خانواده و بین الملل می باشد .
ما بهترین وکلا را در ایران به شما معرفی می کنیم . سایت سفیر صلح اولین سایت و مرکز تخصصی اطلاع رسانی حقوقی در کشور است که مشغول فعالیت های علمی و تحقیقاتی می باشد . گروه وکلای سفیر صلح با معرفی برترین کادر وکلا در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات حقوقی و کیفری ، ثبتی و خانواده به شما کمک می کنند . همین حالا می توانید از طریق صفحه تماس با ما از یکی از وکلای متخصص موسسه وقت ملاقات بگیرید و مشکل حقوقی خود را با ایشان در میان بگذارید .
اما چرا برای حل مشکل حقوقی خود گروه وکلای سفیر صلح را انتخاب می کنید ؟
جواب مشخص و مبرهن است ؛ زیرا :
۱ ـ وکلای موسسه حقوقی سفیر صلح با شما صادق هستند و رویه کار در این مجموعه به این صورت است که بمحض ارجاع پرونده اقدامات عاجل و حقوقی راجع به آنها صورت می گیرد .
۲ ـ متخصصین ما دارای تسلط و تجربه کافی در امر وکالت می باشند و همگی دارای رزومه موفقی می باشند . اغلب همکاران این مجموعه علاوه بر تحصیلات تخصصی در یک رشته خاص ، در یک رشته فوق تخصصی نیز آموزش دیده و مهارت دارند .
۳ ـ آخرین موسسه و دفتری که برای به دست آوردن حق و حقوق خود به آن مراجعه خواهید کرد ، موسسه حقوقی سفیر صلح خواهد بود : مطمئن باشید که به حق خود خواهید رسید .
جهت آگاهی بیشتر می توانید با شماره تلفن ۲۶۶۴۳۹۰۸ ۰۲۱ یا ۰۹۱۲۸۴۷۲۹۸۴ تماس حاصل نمایید .

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *