جست و جو برای یافتن یک وکیل متخصص در امور ملکی

یک وکیل برنامه ریزی املاک وکیلی است که در طول سال ها ادامه تحصیلات و کسب تجربه های حقوقی، می داند که چگونه به موکلان خود راجع به احقاق حق خود در صورت معلولیت و مرگ ناگهانی مشاوره دهد.

وکیل ملکی کیست ؟

برنامه ریزی املاک با اراده و وصیت نامه آغاز و پایان نمی یابد. یک وکیل متخصص در این زمینه همچنین اعتماد بازماندگان متوفی را جلب کرده ، برنامه ای را برای کاهش و یا اجتناب از مالیات های ارث ایجاد می کند و کاری می کند تا اطمینان حاصل شود که پس انداز و دارایی های شما پس از مرگ تان  در مالکیت بازماندگان و وراث باقی بماند.

بهترین وکیل ملکی همچنین می تواند در صورت بیماری و از کارافتادگی شما ، به وضعیت سلامتتان رسیدگی کرده و فردی را برای مراقبت از شما استخدام کند. او می تواند به شما در از بین بردن مسائل مربوط به مراقبت و محافظت کمک کند .

باید به دنبال چه میزان از کیفیت در کار وکیل ملکی خود باشید؟

یک وکیل عمومی ممکن است تجربه و دانش تخصصی نداشته باشد تا به شما در موقعیت های خانواده و مالی منحصر به فرد کمک کند. به دنبال کسی باشید که در این زمینه های حقوقی و قانونی به قدر کافی تجربه داشته باشد .

شما باید به قدری با وکیل خود احساس راحتی کنید که از ذکر جزییاتی راجع به زندگی و نگرانی های خود به او شرمسار نباشید و اینگونه وکیل ملکی  خود را به سمت احقاق حق و نیازهای خود هدایت کنید .

وکیل ملکی شما باید با قوانین کشور آشنا باشد و مرتب خود را به روز نگه دارد. در غیر این صورت، طرح دعوی ملک شما ممکن است در نهایت توسط دادگاه غیرقابل قبول باشد.

چه مقدار هزینه باید برای وکیل ملکی خود در نظر بگیرید؟

خود را برای پرداخت هزینه های بالا آماده کنید تا وکیل ملکی شما بتواند برنامه املاک را ایجاد ، نگهداری و به روزرسانی کند . شما این هزینه را به شخصی پرداخت می کنید که در طول سالیان زیادی با انواع موکلین کار کرده و هزینه فراوانی برای تحصیلات و تجربه های حقوقی خود کرده است .

وکلایی که بدون تجربه یا با تجربه ای محدود هستند قیمت خود را پایین آورده و به گونه ای اعتماد موکل را جلب می کنند. اما احتمال شکست چنین وکلایی دور از ذهن و غیرمعمول نیست.

البته شما می توانید در این زمینه از چک هم استفاده کنید و پرداختی های خود را به وسیله چک انجام دهید و در این زمینه راهنمایی های بهترین وکیل چک می تواند برای شما راهگشا باشد .

ممکن است املاک شما در طولانی مدت ارزش اولیه خود را از دست داده و هزینه ای که وکیل دریافت کرده است بیش از ارزش واقعی ملک باشد. یا اینکه مالیات بر ملک بیش از قیمت واقعی آن باشد ، ممکن است بازماندگان شما بخواهند به سادگی از ملک مورد نظر صرفه نظر کرده و هزینه های دادرسی و غیره را نیز پرداخت نکنند .

بسیار آرامش بخش است که بدانید پس از مرگ شما همه امور ملکی شما همانگونه خواسته اید پیش خواهد رفت و این امر بدون استخدام یک وکیل ملکی خبره میسر نیست. بهتر است اندکی از وقت خود را برای پیدا کردن یک وکیل ملکی مناسب سپری کرده تا آرامش خیالی همیشگی برای خود و خانواده تان به ارمغان آورید.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *