چگونه یک وکیل ورزشی موفق شویم؟

آیا از ورزش لذت می برید ؟ آیا می توانید معامله ای را انجام داده و با افراد باهوش و موفقی که در تحت فشار قرار دارند کار کرده و نه فقط مسیر حرفه ای خود بلکه حرفه شخص دیگری را نیز نجات دهید و نیز چگونه یک وکیل ورزشی موفق شویم؟ چنانچه پاسخ آری است می توانید به عنوان یک وکیل ورزشی مشغول به کار شوید . وکلای ورزشی نائب حقوقی ورزشکاران و تیم های ورزشی ؛ در گفتگوها و قرارداها خواهند بود . برای تبدیل شدن به یک وکیل ورزشی ، لازم است که دارای مدرک کارشناسی حقوق باشید.

حالا برای اینکه یک وکیل ورزشی موفق باشید باید موارد زیر را مد نظر قرار دهید :

سخنرانی کردن در مجامع عمومی را تمرین کنید : مهمترین مهارت که می توانید به عنوان یک وکیل داشته باشید، اعتماد به نفس برای صحبت کردن با اشخاص مختلف است . وکلای ورزشی بعضی اوقات در دادگاه ظاهر می شوند اما معمولا در مقابل مخاطبان گوناگون ، از جمله صاحبان کسب و کار ، ورزشکاران ، داوران و نمایندگان شرکت ها صحبت می کنند .

شما باید در حین تحصیل در دانشگاه مهارت های گفتاری عمومی را بیاموزید . برای مثال می توانید در جمع های مختلف سخنرانی کنید یا حتی برای مدتی کوتاه راهنمای تور های گردشگری شوید .

در همان زمانی که مهارت های صحبت کردن را می آموزید ، فراموش نکنید که مهارت های نوشتاری و تحقیقاتی خود را نیز بهبود ببخشید .

Image titled Become a Sports Lawyer Step 2

با یک وکیل ورزشی در ارتباط باشید : بهترین راه برای یادگیری مسائل حرفه ای وکالت ورزشی در ارتباط بودن با یک وکیل ورزشی است. اگر همچنان در دانشکده مشغول تحصیل هستید، سعی کنید که به طور نیمه وقت در دفتر یک وکیل ورزشی کار کنید .

در نظر بگیرید که چقدر دلتان میخواهد که وکیل ورزشی شوید : آیا دوست دارید که ساعت های طولانی را برای کارفرمایان کار کنید ؟ این ماهیت اصلی حرفه های حقوقی است . قبل از اینکه زمان و پول خود را برای تحصیل در دانشگاه های حقوقی صرف کنید ، باید در نظر بگیرید که چه مقدار به حرفه وکالت علاقه دارید. اگرچه وکالت به عنوان یک حرفه اصیل و با ثبات شناخته می شود، اما زمینه های حرفه ای و حقوقی به طرز چشمگیری تغییر کرده است.

Image titled Become a Sports Lawyer Step 5

اطلاعات شخصی خود را بنویسید : تحصیل کرده های حقوق و وکلا نیاز به نوشتن یک رزومه کوتاه ، معمولا در مورد موضوع مورد نظر خود دارند. این رزومه که شامل اطلاعات شما هم هست معمولا تنها ۵۰۰ کلمه است و یا تقریبا دو صفحه نوشته می شود.

پس از اتمام کلاس های پایه مورد نیاز، می توانید دو سال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را در هر رشته ای که دوست دارید بگذرانید. شما به عنوان یک وکیل مدافع آینده، باید دوره هایی مانند قوانین ورزشی ، مذاکرات ، قوانین ضد کار و قوانین کار را سپری کنید. این زمینه ها برای وکلای ورزشی اهمیت  فراوانی دارند.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *