نظرات

وکیل پایه یک دادگستری : راه های انتخاب وکیل طلاق

هنگامی که با پدیده طلاق مواجه می شوید ؛ درک جایگاه خود در زندگی دشوار به نظر می رسد . تعداد کمی از ما تجربه درگیری با این مساله قانونی را از سر می گذرانیم. داستان های بسیاری در مورد زمان و هزینه های تلف شده ای می شنویم که در جهت یافتن وکیل مناسب برای امر طلاق هستند . با این حال ، همچنان پیدا کردن وکیل مناسب طلاق کلیدی است برای انجام سریعتر کار و کم هزینه کردن پروسه طلاق . اما اگر نمی دانید که باید به دنبال چه چیزهایی در یک وکیل طلاق مناسب باشید ، ما شما را راهنمایی خواهیم کرد .

مراحل زیر را برای یافتن یک وکیل طلاق مناسب دنبال کنید :

۱ ـ واقع بین باشید

اولاً شما باید درک کنید که طلاق یک روند قانونی است و تنها هدف آن حل مساله دارایی های شما و نگهداری آنهاست. کار وکیل طلاق شما این است که شما را با بهترین توانایی خود برای حل این معضل آشنا کند. در حالی که شما ممکن است بخواهید ایشان به خشم ، سرخوردگی ، درد و غم شما گوش دهند ، اما  این کار اصلی آنها نیست . وکلا برای تسکین درد و خشم شما آموزش داده نشده اند و اصولا کار آنها این نیست . از آنجا که وکلای شما نرخ های بالایی دارند و زمان به سرعت در حال گذر است ، بهتر است با نکاتی کلی در این باره آشنا باشید . وکلای طلاق همه این مسائل را تجربه کرده اند و آنچه برای شما بسیار مهم است ، ممکن است به لحاظ قانونی چندان برای وکیل شما سخت و دشوار نباشد . بنابراین در مورد نقش وکیل طلاق خود ، و آنچه شما می توانید از آنها انتظار داشته باشید ، واقع گرایانه نگاه کنید .

۲ ـ بر روی هدف خود تمرکز کنید

هدف نهایی شما از انجام این فرآیند این است که طلاق بگیرید و امیدوار باشید که این مساله تغییر بزرگی در زندگی شما حاصل نکند . اجازه ندهید که احساساتتان در هنگام صحبت کردن در مورد چیزهای مادی که برای شما مهم نیست ، بر شما غلبه کند ؛ چرا که در این صورت ، روند طلاق شما طولانی تر پر مجادله تر و قطعا گران تر خواهد بود . آیا این امر ارزشش را خواهد داشت ؟ خیر ، بنابراین تا جای ممکن  تمرکز خود را بر روی طلاق سریع و با ضرر مالی کمتر بگذارید.

۳ ـ بدانید که چه می خواهید

قبل از اینکه عجله کنید تا یک وکیل طلاق استخدام کنید ، انتخاب های دیگرتان درباره انجام این پروسه قانونی را در نظر بگیرید . اگر شما به طور کامل درباره فرزندان و امور مالی خود توانایی لازم را ندارید ، می توانید یک واسطه ای برای کمک به مذاکره در مورد شرایط طلاق خود استخدام کنید . استخدام واسطه سریعترین و ارزان ترین راه برای طلاق است و شما مجبور نیستید وکیلی را استخدام کنید! اگر مذاکرات شما پیچیده تر باشند ، باید یک وکیل طلاق استخدام کنید تا با وکیل همسر شما مذاکره کند . یا می توانید به طور توافقی طلاق بگیرید . آخرین قدم شما حضور در محاکمه در دادگاه است . به طور معمول ، این مواردی هستند که هیچ یک از طرفین مصالحه نخواهند کرد . بنابراین شما باید بر اساس شرایط منحصر به فرد خود ، وکیل طلاق را مشخص کنید . متوجه باشید که هر وکیل طلاقی که با او صحبت می کنید سعی خواهد کرد که شما را در جهت استخدام خود قانع کند . اما برای شما مهم این است که اولا بدانید چه چیزی می خواهید ، سپس بر طبق آن می توانید انتخاب درست را انجام دهید .

۴ ـ حداقل سه انتخاب برای استخدام وکیل داشته باشید

اولین وکیلی که می بینید را استخدام نکنید چرا که همه آنها یکسان نیستند . حداقل سه وکیل طلاق پیدا کنید که قبل از تصمیم گیری بتوانید با آنها صحبت کنید . واضح است که شما باید یک وکیل استخدام کنید که متخصص در قوانین خانواده باشد و یکی از وکلایی که در طلاق خبره است را انتخاب کنید. وکیل ایده آل دارای دانش و تجربه حقوقی ای است که به آن نیاز دارید ، به شما در درک روند ، ارتباطات و مذاکره خوب ، حل خلاقانه مشکلات کمک می کند . صرف نظر از اینکه آیا طلاق شما به دادرسی منتهی می شود ، وکیل شما باید با قضات خانواده در حوزه صلاحیت خود کار کند تا بتواند به طور مناسب در استراتژی قانونی به شما مشاوره دهد . چگونه وکیل بالقوه را پیدا می کنید؟ از اطرافیان مورد اعتماد خود بخواهید که وکیل مناسبی به شما معرفی کنند. یا میتوانید به وب سایت های متعددی بروید که وکلای مختلف با حوزه های کاری متنوعی به شما معرفی می کنند.

۵ ـ در نهایت انتخاب خود را انجام دهید

وکیل طلاق که انتخاب می کنید نماینده حرفه ای ، آگاه و سخنگوی شماست و به خوبی ارتباط برقرار می کند. این وکیل کسی است که به آن اعتماد دارید و احساس راحتی می کنید . این وکیل نظر پایه شما را نسبت به طلاق حمایت می کند و دارای یک سبک است که طبق آن عمل می کند. این وکیل تامین امنیت و نفقه فرزندان شما را به رسمیت می شناسد و همچنین مقرون به صرفه است. طلاق یک فرایند بسیار شخصی و عاطفی است که نتیجه آن می تواند تاثیر قابل توجهی بر زندگی شما داشته باشد. این یک تصمیم مهم است و هیچ تضمینی در این پروسه وجود ندارد . ما اینجا در موسسه حقوقی سفیر صلح بهترین وکیل طلاق و بهترین وکلای خانواده را به شما معرفی می کنیم تا به شما کمک کنند فرایندها و پروسه های قانونی را با بهترین کیفیت و به مطلوبترین وجه ممکن پشت سر بگذرانید و بتوانید آینده ای بهتر برای خود و فرزندانتان فراهم کنید .

*****گروه وکلای سفیر صلح را به خاطر بسپارید*****
موسسه حقوقی سفیر صلح با دارا بودن کادری با تجربه و متعهد و استفاده از اعضای هیئت علمی دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری آماده خدمت رسانی و ارائه خدمات حقوقی ـ وکالتی و مشاوره در کلیه امور حقوقی ـ کیفری ـ ثبتی ـ خانواده و بین الملل می باشد .
ما بهترین وکلا را در ایران به شما معرفی می کنیم . سایت سفیر صلح اولین سایت و مرکز تخصصی اطلاع رسانی حقوقی در کشور است که مشغول فعالیت های علمی و تحقیقاتی می باشد . گروه وکلای سفیر صلح با معرفی برترین کادر وکلا در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات حقوقی و کیفری ، ثبتی و خانواده به شما کمک می کنند . همین حالا می توانید از طریق صفحه تماس با ما از یکی از وکلای متخصص موسسه وقت ملاقات بگیرید و مشکل حقوقی خود را با ایشان در میان بگذارید .
اما چرا برای حل مشکل حقوقی خود گروه وکلای سفیر صلح را انتخاب می کنید ؟
جواب مشخص و مبرهن است ؛ زیرا :
۱ ـ وکلای موسسه حقوقی سفیر صلح با شما صادق هستند و رویه کار در این مجموعه به این صورت است که بمحض ارجاع پرونده اقدامات عاجل و حقوقی راجع به آنها صورت می گیرد .
۲ ـ متخصصین ما دارای تسلط و تجربه کافی در امر وکالت می باشند و همگی دارای رزومه موفقی می باشند . اغلب همکاران این مجموعه علاوه بر تحصیلات تخصصی در یک رشته خاص ، در یک رشته فوق تخصصی نیز آموزش دیده و مهارت دارند .
۳ ـ آخرین موسسه و دفتری که برای به دست آوردن حق و حقوق خود به آن مراجعه خواهید کرد ، موسسه حقوقی سفیر صلح خواهد بود : مطمئن باشید که به حق خود خواهید رسید .
جهت آگاهی بیشتر می توانید با شماره تلفن ۲۶۶۴۳۹۰۸ یا ۰۹۱۲۸۴۷۲۹۸۴ تماس حاصل نمایید .

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *