وکیل پایه یک دادگستری

نظرات

اگر مساله حقوقی شما پیچیده است یا اینکه متحمل هزینه زیادی شده اید ، ممکن است بخواهید بدون داشتن وکیل پایه یک دادگستری  تلاش کنید که کل موضوع را مدیریت کنید. ولی باید بدانید که وکلای دادگستری ، مشاوره های استراتژیک ارائه می دهند و مهارت های فنی و حقوقی پیچیده ای را نسبت به مشکلات حقوقی اعمال می کنند.

در حالت ایده آل شما می توانید یک وکیل در تهران را پیدا کنید که مایل است به عنوان مشاور حقوقی در خدمت شما باشد تا بتواند تا حداکثر ممکن شما را آموزش دهند و در صورت لزوم فقط به عنوان مشاور حقوقی شما فعالیت کنند .

چگونه وکیل پایه یک دادگستری مناسبی پیدا کنید ؟

انتخاب یک مشاور حقوقی که بتواند به طور موثری به شما کمک کند ، ممکن است آسان نباشد. انتظار نداشته باشید یک وکیل خوب را به سادگی در دفترچه تلفن یا خواندن یک آگهی پیدا کنید. در این گونه منابع، اطلاعات کافی برای کمک به شما در یک قضاوت معتبر وجود ندارد.

یک رویکرد مناسب این است که با افرادی که در اطراف شما مشکلی داشته اند صحبت کنید مثلا اگر ادعای آزار و اذیت جنسی داشته باشید، با یک گروه حمایت از زنان صحبت کنید. از آنها بپرسید که وکلای آنها چه کسانی بوده اند و چه فکری راجع به آنها می کنند. اگر شما با نیمی از افرادی که مشکل حقوقی مشابهی با شما داشته اند صحبت کنید، احتمالا می توانید به نتایج بسیار خوبی برسید .

خصوصیات وکیل پایه یک دادگستری

اما تصمیم گیری در مورد یک وکیل صرفا بر اساس توصیه اشخاص دیگر نیست. افراد مختلف به سبک و شخصیت یک وکیل واکنش متفاوتی نشان خواهند داد؛ قبل از اینکه یک وکیل را ملاقات کنید به فکر استخدام او نباشید و پرونده را برای او شرح ندهید، مگر هنگامی که به هر لحاظ احساس راحتی با وکیل مورد نظر کنید .

رزومه کاری یک وکیل پایه یک دادگستری از مهمترین عواملی است که اعتماد و توجه موکلین را به خود جلب میکند و وعده ی یک همکاری را خواهد داد. اگر این رزومه به درستی نوشته شده باشد ، موکل می تواند تصمیم بهتری گرفته و تشخیص داد که آیا می تواند با این وکیل کار کند یا خیر. بیوگرافی وکیل عموما شامل اطلاعاتی مربوط به مدارک وکالت ، از جمله تحصیل و سابقه کار است. یک بیوگرافی به خوبی نوشته شده به موکلین کمک می کند تا شناخت بهتری از وکیل داشته باشند.

وکلای محترم نیز بهتر است بدانید که شیوه نوشتن شما نیز اثر گذاری ویژه ای خواهد داشت . در ابتدا جامعه هدف خود را مشخص کنید . اگر برای کسب و کارهای بزرگ رزومه خود را می نویسید بهتر است از ادبیاتی فاخر استفاده کنید و روشن و شفاف و دقیق تمام توانایی های خود را ذکر کنید . اما اگر برای یک موکل می نویسید بهتر است از زبانی ساده و بدون تکلف استفاده کنید تا موکل شما بتواند بدون پیچیدگی منظور شما را به خوبی دریافت کند.

ارائه خدمات حقوقی توسط وکیل پایه یک در موسسه حقوقی سفیر صلح

گروه وکلای سفیر صلح به عنوان تخصصی ترین و معتبرترین موسسه حقوقی افتخار دارد خدمات حقوقی جامع و کاملی را به موکلین عزیز در دادگاهها و محاکم حقوقی ، کیفری ، دادگاه انقلاب ، دیوان عالی کشور ، دیوان عدالت اداری و سایر محاکم ارائه دهد .

اینجا یک موسسه معتبر ؛ متشکل از بهترین وکلای خوشنام ، زبده و متخصص به همراه ارائه خدمات با کیفیت بالا و مقرون به صرفه و با تاکید بر ادای امانت و حفظ اسرار شخصی در خدمت شما می باشد .

ما تمام موارد قانونی را براساس وقایع احتمالی پیش بینی می کنیم و هزینه های احتمالی را برای شما در نظر می گیریم . در حقیقت اگر در نتیجه تلاشهای ما در وضعیت شما بهبودی حاصل نشود ، ما هزینه ای دریافت نمی کنیم .

در گروه وکلای سفیر صلح همه چیز قابل مذاکره است بجز صداقت ، کیفیت و احترام به موکل . پس اگر شما در جستجوی یک وکیل مدافع با تجربه ، متعهد و همه فن حریف هستید ، گروه وکلای سفیر صلح می تواند شما را در این مسیر یاری نماید .

گروه وکلای سفیر صلح برای ارائه خدمات به موکلین خود در تمام حوزه های حقوقی آمادگی دارد و تیم حقوقی سفیر صلح تاکنون هزاران پرونده را در سراسر ایران با موفقیت پشت سر گذرانده اند .

اگر شما با یک مساله حقوقی در زمینه های مدنی ، تجاری ، قراردادها ، سرمایه گذاری خارجی ، پروژه های ساختمانی یا مسائل کیفری مواجه شده اید و نیاز به یک وکیل متخصص که منحصرا بر مساله شما متمرکز شده باشد ، دارید با گروه وکلای سفیر صلح همراه شوید .

ما امیدواریم بازدید از وب سایت ما مفید و آموزنده باشد . با اینحال اگر شما به دنبال اطلاعات بیشتری هستید و می خواهید با یک وکیل همراه شوید یا از مشاوره تلفنی و یا مشاوره حضوری گروه وکلای سفیر صلح بهره مند شوید ، با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید :

شماره های تماس :

۲۶۶۴۳۹۰۸ ـ ۰۲۱

۱۹۹۴۱۷۶ ـ ۰۹۱۲

نشانی : تهران ـ خیابان شریعتی ـ تقاطع خیابان دولت ـ خیابان امامزاده ـ پلاک ۱۴ ـ طبقه سوم ـ واحد ۹

استفاده از خدمات آنلاین وکیل پایه یک

بسیاری از سایت ها، از جمله safirsolh.ir راهی برای برقراری ارتباط با وکلای پایه یک دادگستری و بر اساس مکان سکونت شما و نوع پرونده ارائه خواهند داد. شما چند سوال در مورد پرونده خود و اطلاعات تماس شخصی پاسخ می دهید، سپس بهترین وکیل دادگستری متناسب با پرونده شما به طور مستقیم با شما تماس می گیرد.

شرکت هایی که خدماتی را برای وکلای مختلف ارائه می دهند، می توانند به شناسایی وکیل های مورد نظر شما کمک کنند. به عنوان مثال، اگر شما علاقه مند به قوانین کسب و کارهای کوچک هستید، می توانید با بانکدار، حسابدار، نماینده بیمه و کارگزار املاک و مستغلات صحبت کنید. این افراد به طور مرتب با وکلای مختلف در تماس هستند و می توان به قضاوت این گونه افراد درباره بهترین وکیل دادگستری اعتماد کرد .

بهترین وکیل پایه یک دادگستری

تخصص وکلای پایه یک

اکثر وکلا در حوزه های خاصی تخصص دارند . بیش از نیمی از وکلای پایه یک دادگستری در یک زمینه خاص حقوقی تجربه و مهارت کافی دارند و ماهر بودن در همه زمینه های حقوقی برای یک وکیل امری غیر ممکن است . به این ترتیب شما می توانید از این واقعیت استفاده کرده و وکیلی را انتخاب کنید که در زمینه پرونده شما اطلاعات و مهارت بیشتری داشته باشد.
وقتی چندین وکیل حقوقی را در فهرست احتمالی خود قرار دادید، گام بعدی این است که با هر کدام از آنها صحبت کنید. اگر همه چیزها را آماده کنید، بسیاری از وکلا حاضر خواهند شد بدون هیچ هزینه ای به مدت نیم ساعت با شما صحبت کنند تا بتوانید آنها را ارزیابی کرده و تصمیمات آگاهانه بگیرید.

درجات مختلفی در تحصیلات حقوقی وجود دارد که یک وکیل می تواند در هر کدام از آن ها خبره و متخصص شود . وکیل عموما برای دفاع از حقوق موکل در دادگاه ها حاضر می شود و تلاش می کند تا به بهترین نحو جزئیات پرونده را در نظر گرفته و بتواند نظر قضات و دادگاه را به خود جلب کند . وکیل پایه یک دادگستری شیوه خاصی باید در کلام و نوشتارش داشته باشد و از اصطلاحات خاصی استفاده کند.

دکتر مرتضی امیری وکیل دادگستری و فارغ التحصیل حقوق خصوصی از دانشگاه تربیت مدرس هستند . از دیدگاه ایشان مهم‌ترین خصوصیت یک وکیل حرفه ای ، مورد وثوق بودن وی می باشد. این امر منوط به وجود صداقت، امانتداری و مسئولیت پذیری وکیل می باشد. وکیلی که دارای محاسن اخلاقی باشد اما فاقد تخصص و علم لازم و کافی باشد، نمی تواند به نحو مقتضی از حقوق موکل خود دفاع کند. بنابراین وکیلی را می توان مورد تایید قرارداد که هم از نظر سلامت اخلاقی مورد اطمینان باشد و هم تخصص کافی در اموری که به وی سپرده می شود را به دست آورده باشد. برای تماس و مشاوره با ایشان با شماره ۰۹۱۲۱۹۹۴۱۷۶ تماس بگیرید . 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *