وکیل چک برگشتی تهران

وکیل چک برگشتی تهران | وکیل جهت وصول چک

وکیل چک برگشتی تهران

وکیل چک برگشتی تهران

شاید برای شما هم تا به حال پیش آمده باشد که در ازای انجام یک خدمات یا فروش یک محصول از شخصی یک چک دریافت کرده اید و در تاریخ چک به بانک مراجعه کرده و با خالی بودن حساب طرف مواجه شده باشید.

هیچ چیز ناراحت کننده تر از این مسئله نیست که متوجه شوید حساب طرف خالی بوده و حالا شما باید برای وصول چک خود زحمات زیادی بکشید!

معمولاً اولین کاری که بیشتر افراد انجام می دهند این است که همان جا چک را برگشت زده و سپس به دنبال راهکارهای قانونی جهت دریافت وجه چک می روند.

وکیل چک برگشتی تهران

وکیل چک برگشتی تهران

اما خیلی مواقع و در صورتی که رقم چک بالا باشد ، سوالات و مشکلات زیادی برای فرد به وجود می آید.در وهله ی اول بیشتر افراد نمی دانند که اقدام قانونی مناسب چیست و چگونه باید از مجاری قانونی چنین پرونده هایی را پیگیری کنند. تیم حقوقی سفیر صلح تلاش دارد که این کار را برای شما ساده تر سازد. کافیست پرونده ی خود را به دستان ماهر و توانایی وکلای سفیر صلح بسپارید و با خیالی آسوده در انتظار نتیجه ی کار باقی بمانید.

می توانید برای کسب اطلاع بیشتر در زمینه یافتن وکیل در تهران به وب سایت تیم حقوقی سفیر صلح مراجعه کنید. تیم حقوقی سفیر صلح با در اختیار داشتن بهترین وکیل در تهران می تواند به خوبی پرونده های شما را تحلیل کرده و با توجه به شرایط پرونده بهترین روش و استراتژی را برای شما مشخص کند.

شماره های تماس :

۰۹۱۲۱۹۹۴۱۷۶

۲۶۶۴۳۹۰۸

یکی از معضلات اصلی به هنگام مطالبه ی وجه چک این است که قوانین مربوط به آن در سال های اخیر بارها دستخوش تغییر و تحولات گوناگونی شده است و همین مسئله ضرورت استخدام یک وکیل چک برگشتی را بیشتر می کند.

در وهله ی اول باید دادخواست خود را به دادگاه محل برگشت چک ارائه کنید. اما نوشتن دادخواست کار ساده و راحتی نیست. کوچک ترین اشتباهی در نحوه ی تنظیم این دادخواست می تواند مشکل ساز شده و روند پیگیری را دچار اختلال و تاخیر کند.

دفاتر خدمات قضایی تهران و مراکز استان ها، نسبت به پذیرش درخواست صدور برگ اجرایی چک بلامحل، بر اساس قانون جدید صدور چک اقدام کرده و با تکمیل پرونده، توسط معاونت ارجاع به یکی از شعب دادگاه حقوقی ارجاع خواهد شد تا در صورت انطباق با قانون جدید صدور چک، نسبت به صدور برگ اجرایی اقدام کند .

وکیل چک برگشتی تهران

وکیل چک برگشتی تهران

وکیل متخصص چک برگشتی

در این قسمت می خواهیم راز بزرگی را برای شما افشا کنیم و آن این است که هیچ وکیلی نمی تواند در تمام زمینه های حقوقی ماهر و کارکشته شود.به همین خاطر هر جا که مشاهده کردید یک وکیل اعلام کرده که کلیه ی دعاوی حقوقی و کیفری را پذیرا می باشد ، بهتر است نسبت به صحت ادعای وی شک کنید.گستردگی زمینه های مختلف حقوقی باعث شده که هر وکیلی تنها در یک شاخه دارای مهارت و تجربه شود. به همین خاطر بهترین راهکار شما مراجعه به تیم های حقوقی است که از حضور چندین وکیل مختلف با تخصص های متنوع بهره مند می باشد.

اگر درگیر یک پرونده ی چک برگشتی شده اید و نمی خواهید به هر وکیلی مراجعه کنید ، توصیه می کنیم با تیم حقوقی سفیر صلح تماس گرفته تا متناسب با نیاز شما وکیلی خبره و کارکشته به شما معرفی شود.

هزینه وکیل برای چک برگشتی

سوال دیگری که بیشتر مراجعه کنندگان ما دارند این است که هزینه های مربوط به استخدام یک وکیل برای پرونده های مختلف چقدر است. برای پاسخ به این سوال ؛ باید مسائل مختلفی را در نظر بگیریم.

در هر صورت بهتر است بدانید که پیگیری پرونده های حقوقی در دادگاه ها می تواند هزینه های مختلفی را برای شما در بر داشته باشد (مثل هزینه های دادرسی ، تمبر مالیاتی و …)

اما گروه وکلای سفیر صلح افتخار دارد که همیشه بهترین قیمت ها را به شما عزیزان ارائه کند. علاوه بر این تعهد و وفاداری وکلای مجموعه نسبت به موکلین عزیز  مثال زدنی است.

بیشتر مواقع هزینه ی وکیل برای چک برگشتی به رقم خود چک بستگی دارد.

نکته ی خیلی مهم : برای مبالغ زیر ۲۰ میلیون تومان ، پیگیری باید از طریق شورای حل اختلاف صورت بگیرد و برای مبالغ بیشتر از آن باید به دادگاه مراجعه کنید.

عموماً چک ها دو جنبه دارند : کیفری و حقوقی!

نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که در چک های کیفری ، در صورتی که مبلغ مورد نظر تادیه نشود ، فرد می تواند اقدام به شکایت کیفری نموده و در صورتی که بدهکار نتواند مبلغ مورد نظر چک را پرداخت کند ، به مجازات حبس و …محکوم خواهد شد. در واقع اگر چک کیفری باشد ، روند پیگیری چک با شدت و حدّت بیشتری دنبال خواهد شد و فرد نمی تواند به سادگی از زیر پرداخت آن در برود.

اما در چک های حقوقی چنین مسئله ای وجود ندارد و فرد با مراجعه به دادگاه و پرداخت هزینه ی دادرسی باید در انتظار تصمیم دادگاه باقی بماند. در این نوع از چک های حقوقی نه خبری از مجازات حبس است و نه دیگر مجازات های مرسوم.

هزینه وکیل برای چک برگشتی

هزینه وکیل برای چک برگشتی

بهترین وکیل دعاوی چک | وکیل جهت وصول چک

به خاطر داشته باشید که پیگیری پرونده های چک و وصول مطالبات روند پیچیده و دشواری است و شاید به تنهایی نتوانید از عهده ی آن برآیید. به همین خاطر توصیه می کنیم که در این گونه مواقع از تجارب یک وکیل جهت وصول چک استفاده کنید.

شما عزیزان همواره می توانید پرونده های خود را به دستان ماهر گروه وکلای سفیر صلح بسپارید.

سامانه استعلام چک برگشتی

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *