قراردادهای ملکی و وظایف یک وکیل متخصص در امور ملکی

متوسطخوبخیلی خوبعالیبسیارعالی (1 votes, average: 4٫00 out of 5)
Loading...

قرارداد فروش زمین و یا هر گونه ملکی ، در صورتی که مطابق با قوانین مدنی و قوانین خاص راجع به فروش ملک و اموال باشد ، صحیح است . به عقیده بهترین وکیل ملکی در این قراردادها باید مسائل زیر به طور کلی رعایت شود:

ـ مکتوب باشند .

ـ شامل تمام شرایطی باشد که طرفین بر سر آنها توافق کامل داشته باشند .

ـ از سوی طرفین و یا طرف احضار شونده امضا شود .

ـ اگر برای تغییر دادن مفاد یک قرارداد پس از امضا توسط طرفین ، حتما باید در یک بند ذکر شود که قرارداد قابل تغییر است.

 به خاطر داشته باشید که هرگز یک قرارداد آنلاین را به امضا نرسانید . به طور مثال ممکن است ایمیل هایی از منابع مشخص یا نامشخص برای شما ارسال شود که فرم یک قرارداد را برای شما در پیوست فرستاده باشند . اینگونه قراردادها علاوه بر عدم امنیت ممکن است شما را در معرض یک توافق نامه اجباری نیز قرار دهند .

قراردادهای مسکونی و تجاری عموما بر اساس شرایطی استاندارد ایجاد می شوند. برای قراردادهای مسکونی ، شکل فعلی شرایط استاندارد فروش (درج شده در قوانین مدنی و خرید و فروش آپارتمان ها ) و برای قراردادهای  تجاری شرایط استاندارد تجاری ( قید شده در قوانین تجارت ) وجود دارد. در صورت وجود شرایط استاندارد، طرفین ممکن است تصمیم بگیرند که آنها را حذف کرده  یا تغییر دهند. مطلق یا متغیر بودن یک قرارداد در شرایطی ویژه تعیین می شود و بر شرایط استاندارد فروش غالب خواهد شد.

نکته مهم دیگر این است که در قراردادهای تجاری حتما باید فاکتور ضمانت نیز رعایت شود . به همین دلیل در قوانین تجارت ذکر شده است که هر محصول قابل فروشی علاوه بر کسب نشان استاندارد باید خدمات پس از فروش نیز به مشتریان خود ارائه دهد. همچنین اگر برای دریافت ثمن ملک چک می گیرید بایستی از مشاوره بهترین وکیل چک نیز برخوردار شوید .

یک وکیل متخصص در امور ملکی وکیلی است که توسط یک موکل استخدام شده است تا در دادگستری از حق موکل دفاع کند. پرونده های مدنی ( که پرونده های ملکی نیز در این زمره قرار می گیرند ) در زمینه های مختلفی از حقوق مدنی به وجود می آیند و اغلب در مورد بازپرداخت پول و اموال است.

وکلای مدنی در زمینه های مختلفی از جمله : قانون مسئولیت مدنی ، قانون کار ، قانون خانواده ، قانون کسب و کار و امور مالی ، قانون مهاجرت ، قانون املاک و مستغلات ، قانون روابط مالک و مستاجر و غیره تخصص دارند.

حالا سوال این است که چه هنگام یک وکیل امور مدنی را استخدام کنیم ؟ همانطور که در بالا ذکر شد، می شود از هر شخصی شکایت مدنی کرد. اگر اعتقاد داشته باشید که شما در امور مالی مرتکب جرم شده اید، بهتر است از یک وکیل کمک بخواهید تا به پرونده ی شما رسیدگی کند.

علاوه بر این، اگر شخص یا کسب و کار دیگری از شما سوءاستفاده کند، بهتر است که فورا با یک وکیل مشورت کنید تا بهترین مسیر را برایتان تعیین کند،

در نتیجه شما باید از خود بپرسید که آیا اصولا شما به یک وکیل مدنی نیاز دارید؟ اگر شما درگیر یک پرونده شده اید  به شدت پیشنهاد میشود که از وکیل مدافع کمک بگیرید. یک وکیل مدنی می تواند به شما در هدایت سیستم دادرسی پیچیده کمک کند و این اطمینان را حاصل کنید که هیچ فرصت مهمی را از دست نخواهید داد.

یک وکیل مدنی همچنین می تواند پرونده شما را بررسی کرده و به شما در تعیین احتمال موفقیت کمک کند. اگر از شما سوءاستفاده شده است، بهتر است که هرچه زودتر با یک وکیل در این باره مشورت کنید.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *