معروف ترین وکیل تهران

چند نکته مهم در مورد ضرورت استفاده از وکیل در مذاکرات قراردادی

در این مقاله یکی از وکلای با تجربه موسسه حقوقی سفیر صلح ، چند راهنمایی راجع به ضرورت استفاده از وکیل در یک مذاکره قراردادی ارائه می دهد :

۱ ـ وکیل ارزش حقوقی قرارداد شما را گوشزد می کند :

وکیل اطمینان حاصل می کند که قبل از شروع مذاکرات ، قانون را به دقت بررسی می کند . بنابراین احتمالا بهترین ایده این است که با یک وکیل حرفه ای صحبت کنید تا بتوانید آنچه را که حق شما است به شما گوشزد کند .

۲ ـ از وکیل بخواهید از روابط شخصی که با طرف مقابل دارد، برای مذاکره راجع به قرارداد استفاده کند:

اگر شما از وکیل خواسته اید که به شما در مورد قرارداد مشورت دهد ، ممکن است فکر کنید که وظیفه وکیل است که با طرف مقابل شما صحبت کند. با این حال، همیشه اینطور نیست که وکیل از طرف شما مذاکره کند و در شرایط خاص، ممکن است در حقیقت ترجیح شما بر این باشد که خودتان با طرف مقابل ارتباط برقرار کنید.

۳ ـ تلاش کنید که با یک مشاور متخصص در زمینه قرارداد مشورت کنید :

ممکن است مسائل راجع به قرارداد برای شما اموری بدیهی به نظر بیاید ، اما بهتر است در بستن قرارداد با یک وکیل متبحر در زمینه قرارداد مشورت کنید تا نکاتی راجع به حقوق شما را برایتان بازگو نمایند .

۴ـ در هنگام مذاکره با طرف مقابل خود با آرامش و احترام برخورد کنید :

یک نکته بسیار مهم و اساسی ، برقراری ارتباط مناسب بین شما و طرف قرارداد (یا وکلای شما و طرف قرارداد و یا نماینده آنها) است . اگر مذاکرات برای بستن یک قرارداد بد پیش برود، ممکن است احتمال دستیابی به اهداف مشخص برای توافقنامه و یا به طور بالقوه قراردادهای بهتر منجر به شکست شود. در این گونه موارد جستجوی وکیل کاری مفید خواهد بود چرا که با مشاوره و راهنمایی گرفتن از معروف ترین وکیل تهران بیشتر کارها با سرعت بیشتری پیش می رود.

یکی دیگر از مهمترین مسائل حوزه قراردادها ، مسائل مربوط به فضای سایبری و سوء استفاده هایی است که در این فضا در حوزه روابط قراردادی صورت می گیرد . ایجاد و تقویت نظام قضایی و حقوقی همگام و متناسب با توسعه فضای قراردادی در جامعه به خصوص در جهت مقابله کارامد با جرایم سایبری در حوره قراردادها همواره مدنظر بوده و با در نظر گرفتن رشد سریع فضای سایبری و تکنولوژی های مرتبط با آن، نظام حقوقی و قضایی ما در این راستا همگام با آن در حرکت است. برای پی بردن به قواعد قراردادها در حوزه سایبر می توانید از معروف ترین وکیل تهران مشاوره و راهنمایی بگیرید.

در جرایم سایبری در حوزه قراردادها ، می توان این نظر را داشت که از لحاظ صلاحیت چند بُعدی می باشد. به این معنا که توجه به عدم مشخص کردن موقعیت مکانی جرم سایبری، به منظور تعیین معیار صلاحیت این نوع از جرایم جنبه های مختلفی را می توان لحاظ کرد. با در نظر گرفتن عناصر جرایم سایبری از جمله، بستر ارتکاب جرم و چگونگی انجام جرم، مرتکب جرم و یا همان کاربر و بزه دیده جرم سایبری فرض های مختلف زیر محقق می شود؛ محل اقامت بزه دیده، محل بارگذاری و پیاده سازی داده ها، محل محقق شدن جرم، و این موارد. بنابراین در این موارد، چگونگی تعیین صلاحیت کیفری سایبری دو فرض کلی؛ تعیین صلاحیت کیفری سایبری با توجه به اعتبار قواعد معمول صلاحیت و تعیین صلاحیت کیفری سایبری با توجه به اعتبار ویژگی های جرم سایبری را لحاظ می کند. برای آگاهی بیشتر  از موارد ذکر شده در بالا نیاز به وکیل خوب دارید.

 

معروف ترین وکیل تهران

 

 

 

 

1 پاسخ

ترک بک و پینگ بک

  1. […] مشخص و واضح گردد . برای تنظیم چنین قراردادی می توان به معروفترین وکیل تهران مراجعه […]

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *